Nazwisko Lukas i Ernt

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #4016 przez Henryk Lukas
Nazwisko Lukas i Ernt was created by Henryk Lukas
Poszukuję informacji o swoim dziadku o nazwisku Lukas. Zamieszkiwał prawdopodobnie w Albertowie lub Stanisławowie. Jego brat pracował w fabryce w Błesznie. Siostra mieszkała na Wieluńskiej w Częstochowie. Z męża nazywała się Ernt. Będę wdzięczny za każdą informację dotyczącą tych osób.
Pozdrawiam
Henryk Lukas :)
Ostatnia12 lata 7 miesiąc temu edycja: Henryk Lukas od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 2 dni temu #5712 przez Adam Lukas
Replied by Adam Lukas on topic Odp: Nazwisko Lukas
Przypadkiem trafiłem na Pana wpis o rodzinie Lukasów, również jestem zainteresowany losami swoich przodków, niestety nie mam żadnych informacji o Lukasach, o których Pan pyta. Mój ojciec ma na imię Eugeniusz i mieszka na Dolnym Śląsku, kiedy był mały został oddany przez matkę w opiekę do obcej rodziny gdyż sama (co ciekawe) wstąpiła do zakonu w Małopolsce, a on o Lukasach nic nie wie.
Pozdrawiam A.Lukas

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 dzień temu #5713 przez Henryk Lukas
Replied by Henryk Lukas on topic Odp: Nazwisko Lukas
Witam!
W jakim wieku jest Pana ojciec? Z dokumentów powinien wiedzieć coś o swoich rodzicach. Może coś wiedzą ludzie, którzy się nim opiekowali. Mój ojcie wspomionał mi jak byłem chłopakiem o kuzynie, który wywędrował gdzieś w okolice Wrocławia. Niestety nie utrzymowano z nim kontaktu i niechętnie o nim mówiono. Nie wiem dlaczego.
Pozdrawiam
Henryk :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 dzień temu #5722 przez Adam Lukas
Replied by Adam Lukas on topic Odp: Nazwisko Lukas
Witam,
Mój ojciec urodził się pod koniec lat dwudziestych (26/27). Nie utrzymuje z nim kontaktu, dlatego nie wiele o nim samym wiem, jak i o rodzinie. Sprawdziłem jednak jego ojca (mojego dziadka), na imię miał Teodor.
Proponuje dalszy kontakt mailowy, mój adres to cyberluk@op.pl
Postaram się zgromadzić jak najwięcej informacji o losach Lukasów.
Pozdrawiam Adam Lukas.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #5743 przez Patrycja Leszczyńska
Replied by Patrycja Leszczyńska on topic Odp: Nazwisko Lukas i Ernt
Witam jestem studentką na uniwersytecie Białostockim wydział historia, mam za zadanie zrobić drzewo genealogiczne, poszukuję więc przodków z Wilna, dokładnie aktów chrztu,ślubu,zgonu, bądź urodzenia, jakich kolwiek informacji na temat rodziny Kumiszczów,bądź też Dąbrowskich, ew Kumisztajtis prawdopodobnie nazwisko zostało zmienione gdy wyemigrowali do Polski, interesują mnie informacje głównie do lat 1939.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie