Parafia Koziegłówki

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7165 przez Ireneusz Niemczyk
Replied by Ireneusz Niemczyk on topic Parafia Koziegłówki
Koziegłówki 1824: Bereza Antoni, Ignacy, Jan - znani są?
Załączam link do image 357 ze strony familysearch z 1820-1825.

familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-1951-24...=MM1N-Y92:n876860406

Od tego miejsca można znaleźć:
1825: Beraza Antoni: image 444.

Kidawa są na przykład 1822 na image 200, Kidawa Tadeusz.

Ireneusz Niemczyk
The following user(s) said Thank You: Paulina Kidawska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7166 przez Marek Sawicki
Replied by Marek Sawicki on topic Parafia Koziegłówki
Witam. Pani Paulino wystarczy w wyszukiwarce nazwisk wpisać "lul" (tak jak pisałem wcześniej pisownia była różna Lula, Lulewicz) i wyskakuje urodzenie Agata Lulowicz 1812, a tutaj jest skan aktu urodzenia familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-1942-24...MM1N-Y12:n1261254915 akt nr 19.
Życzę powodzenia w poszukiwaniach.
Pozdrawiam
Marek
The following user(s) said Thank You: Paulina Kidawska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7167 przez Paulina Kidawska
Replied by Paulina Kidawska on topic Parafia Koziegłówki

Marek Sawicki napisał: Witam. Pani Paulino wystarczy w wyszukiwarce nazwisk wpisać "lul" (tak jak pisałem wcześniej pisownia była różna Lula, Lulewicz) i wyskakuje urodzenie Agata Lulowicz 1812, a tutaj jest skan aktu urodzenia familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-1942-24...MM1N-Y12:n1261254915 akt nr 19.
Życzę powodzenia w poszukiwaniach.
Pozdrawiam
Marek


Bardzo Dziękuję panie Marku za tą informacje.
Pozdrawiam
Paulina

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7168 przez Paulina Kidawska
Replied by Paulina Kidawska on topic Parafia Koziegłówki

Ireneusz Niemczyk napisał: Koziegłówki 1824: Bereza Antoni, Ignacy, Jan - znani są?
Załączam link do image 357 ze strony familysearch z 1820-1825.

familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-1951-24...=MM1N-Y92:n876860406

Od tego miejsca można znaleźć:
1825: Beraza Antoni: image 444.

Kidawa są na przykład 1822 na image 200, Kidawa Tadeusz.

Ireneusz Niemczyk



Bardzo dziękuję panie Ireneuszu będę miała na uwadze te dane. Mam nadzieje że link u mnie otworzy się bez problemu :)
Pozdrawiam
Paulina

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7169 przez Paulina Kidawska
Replied by Paulina Kidawska on topic Parafia Koziegłówki

Damian Jureczko napisał: Faktycznie niewiele, ale od czegoś trzeba zacząć. Będę miał na uwadze te informacje i zobaczymy - coś poszperam. Przydałaby się jakakolwiek data. Brat Babci w moi przypadku urodziłby się w okolicach 1935r. Zapytaj Rodziny kiedy mogła urodzić się Bożena z d. Cesarz.

Damian Jureczko


Damianie
Czy mógłbyś coś więcej na ten temat napisać o bracie twojej babci? a u ciebie czasem w drzewie gałęzi Cesarz nie ma? zobacz proszę czy nie ma przypadkiem powiązania z tą osobą której szukam :) będę wdzięczna. Ja oczywiście popytam krewnych o informacje.
Pozdrawiam
Paulina

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7170 przez Kazimierz Konopka
Replied by Kazimierz Konopka on topic Odp: Parafia Koziegłówki

Paulina Kidawska napisał: z parafii Koziegłów interesowało by mnie nazwisko Kidawski, Wieczorek ur.1877 , i Banasińska ur.1890


Na Wieczorka nie udało mi się natrafić. :(

Kidawski jest na stronie:

familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-1951-24...c=MM1N-B3T:719790826
akt 126

Koziegłowy. (akt)126
Działo się w przedmieściu Koziegłowy dnia piątego (siedemnastego) lipca tysiąc osiemset siedemdziesiątego siódmego roku, o godzinie ósmej wieczorem. Stawił się osobiście Stanisław Kidawski, rolnik zamieszkały w przedmieściu Koziegłowy, lat trzydziestu czterech, w obecności Antoniego Cagla(?) lat pięćdziesięciu czterech i Mateusza Potępskiego(?) lat trzydziestu czterech, rolników mieszkających w Koziegłowach, i okazał nam dziecię płci męskiej oświadczając, że urodziło sie ono w tutejszym przedmieściu w domu pod numerem sto szóstym, dnia czwartego (szesnastego) lipca roku bieżącego o godzinie siódmej rano, z prawowitej jego małżonki Józefy z domu Garuswiczówna(?), lat trzydziestu pięciu. Dziecięciu temu, podczas chrztu świętego przeprowadzonego w dniu dzisiejszym przez księdza Jakuba Świętochowskiego(?), miejscowego wikariusza, nadano imię Wincenty a jego rodzicami chrzestnymi byli Antoni Cagiel(?) i Paulina Potępska. Akt ten zgłaszającemu i świadkom został przeczytany i z powodu ich nieumiejętności pisania tylko przez Nas został podpisany.
Ks. Jacek Langer Proboszcz Parafii Koziegłowy Urzędnik Stanu Cywilnego.


Banasińska "jest w drodze" ;)

Kazimierz

Kiedy żartuję - to żartuję, ale kiedy jestem poważny... to też żartuję. Poza tym bywam wściekły
The following user(s) said Thank You: Paulina Kidawska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie