Broniatowski, Gliksman, Shtul - Częstochowa

Więcej
15 lata 9 miesiąc temu #541 przez Jon Klein
Nazywam się Jon Klein i jestem nowym użytkownikiem tego forum. Moja rodzina ze strony ojca nosi nazwisko Broniatowski i pochodzi z Częstochowy. Najstarszy akt z Częstochowy jakim dysponuję pochodzi z ok. 1740 roku. Do roku ok. 1820 nazwisko było zapisywane Bronatowski. Oprócz tego moje poszukiwania obejmują nazwiska Gliksman i Shtul.
Genealogią rodziny Broniatowski zajmuję się od 1979 i posiadam ok. 1000 osób z okolic Częstochowy w mojej bazie. Szukam innych osób zajmujących się tymi rodami. Niestety nie znam języka polskiego, ale pomaga mi tłumacz.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
15 lata 9 miesiąc temu #548 przez Jacek Tomczyk
Replied by Jacek Tomczyk on topic Odp:Broniatowski, Gliksman, Shtul - Częstochowa
Witam serdecznie!

Nazwiska które wymieniasz pojawiają się w zasobach Ośrodka Dokumentacji Dziejów Częstochowy. Jest sporo materiałów o rodzinie Broniatowskich w większości lekarzy.
Są rejestry nagrobków z miejscowego cmentarza.

Ze względu na okres urlopowy proponuję wrócić do tematu
we wrześniu.

pozdrawiam

Jacek Tomczyk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
15 lata 8 miesiąc temu #598 przez Jon Klein
Replied by Jon Klein on topic Odp:Broniatowski, Gliksman, Shtul - Częstochowa
Jacek:
Mam nadzieję, że otrzyma e-mail z was we wrześniu. Proszę usprawiedliwia złe Polski - Ja, korzystając z automatycznego tłumacza w Google.

Jon Klein

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 1 miesiąc temu #44584 przez Elżbieta Gliksman
Replied by Elżbieta Gliksman on topic Broniatowski, Gliksman, Shtul - Częstochowa
Napisz do mnie pod elzawa@poczta.fm  Mój dziadek nazywał się Gliksman. 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie