Warwasiński/a

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5607 przez Alicja Surmacka
Warwasiński/a was created by Alicja Surmacka
Witam!
Mój przodek Józef Warwasiński urodzony w 1811 roku we wsi Hadra parafii Sadów w 1835 roku poślubił w Konopiskach Ludwikę Filipowską urodzoną w Tarnowie. Przypuszczam, że dzieci urodzonych w tym małżeństwie było kilkoro, każde pewnie w innej parafii, bowiem Józef jest kowalem a później ekonomem.
- Moja prababka Józefa Warwasińska ur. 18.03.1840 roku we wsi Podlesie par.Przyrów - aktu jej urodzenia brak, dane mam z KLS.
- Antoni Warwasiński ur.ok. 1842 r. we wsi Lusławice par. Żuraw te dane mam z aktu ślubu, bowiem brak w AP aktów do 1868 roku.
- Teresa Warwasińska ur ok.1844 r. w Kuczkowie ( dane z aktu ślubu w parafii Kłomnice w 1870 r)
- Jan Warwasiński ur 23.06.1847 roku w Garnku par. Kłomnice dane mam z alegaty a konkretnie oświadczenia ojca ,dołączonego do ślubu w parafii Wielgomłyny w 1868 r.
- Marianna Katarzyna Warwasińska ur. 17.11.1858 r w Karczewie par. Niedośpielin. Jej akt urodzenia i akt ślubu z 1886 roku w Warszawie mam.

1.Czy ma ktoś pomysł gdzie szukać aktów zgonu Józefa i Ludwiki Warwasińskich ??
2. Dlaczego mimo dokładnych dat urodzeń nie mogę odszukać aktów urodzeń??

Alicja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #34628 przez Aneta Giza-Micherda
Replied by Aneta Giza-Micherda on topic Warwasiński/a
Witaj moje poszukiwania tez sięgaja wsi Hadra szukam nazwska Hewik nie napotkałaś gdzieś po drodze :) pozdrawiam seredcznie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie