Sikorski

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #7980 przez Mariola Rybak
Sikorski was created by Mariola Rybak
Poszukuję informacji o Pawle Sikorskim urodzonym około 1790 r. , zmarł 28 .07.1831 r. w Kocinie , syn Stanisława lub Antoniego i Reginy .Ożenił się z Gertrudą Franiugą? około 1819 r.W księgach parafii Mykanów nie znalazłam aktu urodzenia , jak również w akcie zgonu i małżeństwa informacji skąd pochodził.
Ostatnia11 lata 2 miesiąc temu edycja: Mariola Rybak od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #8031 przez Mariola Rybak
Replied by Mariola Rybak on topic Sikorski
Matka Pawła Sikorskiego najprawdopodobniej nazywała się Regina z Jarzyńskich lub Jurzyńskich. W akcie ślubu Pawła jest napisane Regina de Ja(u)rzynskich.
Ostatnia11 lata 2 miesiąc temu edycja: Mariola Rybak od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #8036 przez Tomasz Krzywanski
Replied by Tomasz Krzywanski on topic Sikorski
spotkalem sie z nastepujacymi rodzinami Sikorskich
Nazwisko wystepowalo w metryce parafii Starokrzepice - szlachetny Sikorski (chyba slub ok 1780?). Inna rodzina pochodzi z Przyrowa i okolic .
The following user(s) said Thank You: Mariola Rybak

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8046 przez Ewa Rejment
Replied by Ewa Rejment on topic Sikorski
Witam Pania. W moim Rodzie jest duzo Sikorkich. Moja stryjeczna prababka Marianna Rejment miala męża Tomasza Sikorskiego. Mieszkali w Ciężkowicach. Mieli dwóch synów i trzy corki. Cala rodzina mieszkala w Kłomnicach i okolicy i cześć w Warszawie. Tomasz zginal w powstaniu styczniowym Marianna zmarla w Warszawie. O ile mi wiadomo Tomasz mial sporo rodzenstwa. Może wieć ? Mnie raczej interesowała Marianna ale ogólnych info o Sikorskich mam troche. Widze ,że do dzisiaj Sikorscy mieszkaja w Kłomnicach. Bede sprawdzać jakimaja rodowod. Jesli Pani widzi jakieś podobienstwa to prosze napisac. Pozdrawiam Ewa Rejment
The following user(s) said Thank You: Mariola Rybak

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8047 przez Mariola Rybak
Replied by Mariola Rybak on topic Sikorski
Dziękuję za wiadomości . Jeśli ma Pani możliwość sprawdzenia tych informacji , będę wdzięczna . Bardzo interesuje mnie skąd pochodził, a w przekazach rodzinnych akurat nikt nigdy nie wiedział.Przeglądając księgi dotarłam tylko do Pawła Sikorskiego .
Dziękuję również za informacje o Przyrowie i Starokrzepicach , których nie brałam początkowa pod uwagę .

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8220 przez Mariola Rybak
Replied by Mariola Rybak on topic Sikorski
Czy może ktoś spotkał się z nazwiskiem Jurzyna , możliwe ,że tak brzmiało nazwisko Pawła żony, Reginy.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie