szukam- Bukała

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #8651 przez Kacper Bukała
szukam- Bukała was created by Kacper Bukała
Witam!
Poszukuję wszelkich informacji na temat osób noszących nazwisko Bukała. Mój pradziadek, Mieczysław Bukała przeniósł się do Częstochowy z Żytna. Miał on siostrę Józefę i brata Leona. Okazało się, że Józefa wyjechała na Śląsk, a Leon zginął na wojnie jako partyzant. Po długiej i żmudnej pracy dotarłem do jego rodziców- Stanisława i Ludwiki z d. Bąbka. Wiadomo jest, że Stanisław urodził się ok. 1883 r. natomiast Ludwika 1886. Mieszkali oni w Rędzinach koło Żytna. Po śmierci Stanisława, Ludwika ożeniła się po raz drugi i przeniosła się do Częstochowy w rejon parafii św. Barbary. To wszystkie informacje jakie posiadam a chciałbym jeszcze coś wyciągnąć. Za wszelką informacje serdecznie dziękuje.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #8654 przez Jarosław Żukow
Replied by Jarosław Żukow on topic szukam- Bukała
Mieszkam w Bytomiu, przez parę lat naszymi sąsiadami byli Bukałowie.
O ile się nie mylę moja mama utrzymuje z nimi jeszcze kontakt. Mogę spróbować się coś dowiedzieć.

Jaromir

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #8673 przez Kacper Bukała
Replied by Kacper Bukała on topic szukam- Bukała
Dzięki :) Na razie nie skorzystam, ale w przyszłości może się przydać, nigdy nic nie wiadomo. Może w następnym tygodniu coś dopiszę, ponieważ będę miał akt drugiego ślubu lub zgonu Ludwiki Bąbki.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #8695 przez Michał Rozenberg
Replied by Michał Rozenberg on topic szukam- Bukała
Witam
Moi przodkowie nosili nazwisko Bukalak (Bukała, Bukałka).
Gdyby poszukiwania zaprowadziły Pana w okolice Złotego Potoku, Olsztyna to proszę o kontakt.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #8705 przez Bartłomiej Koperek
Replied by Bartłomiej Koperek on topic szukam- Bukała
Witam
U mnie w rodzinie są osoby o nazwisku Bukała. Najstarsza osoba o tym nazwisku to Antoni Bukała jego żona to Marianna Bukała (zd. Koperek) Nie wiem czy pochodzili oni z okolic o których piszesz.

pozdrawiam,

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #9061 przez Kacper Bukała
Replied by Kacper Bukała on topic szukam- Bukała
Przepraszam, że tak długo nic nie opisywałem, wystąpiło kilka problemów i aby zdobyć jakieś informacje muszę się udać w okolice Żytna. Jestem pewien że znajdę tam akt urodzenia Ludwiki, a później wszystko pójdzie z górki. Swoją drogą szukałem również jakichś grobów na cmentarzu koło Żytna. Nie znalazłem niestety nazwisk ani jednej, ani drugiej rodziny, wiem jednak, że na początku XIX wieku żyły tam osoby z nazwiskiem Bąbka.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie