Szukam informacji o rodzinie DUDA z Zabijaka

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #8996 przez Gabriela Stefanczyk
Szukam informacji o rodzinie DUDA z Zabijaka was created by Gabriela Stefanczyk
SZukam informacji o rodzinie Duda z Zabijaka. Mój dziadek nazywał się Duda Antoni. Ożenił sie z Helena z domu Torbus i miał syna Janusza i Córke Bozene. Nic nie wiemy o jego rodzicach. Prosze o pomoc w uzyskaniu informacji

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23365 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Szukam informacji o rodzinie DUDA z Zabijaka
witam , u mnie występuje nazwisko Duda .
jako Julianna żona Antoniego Gajdziaka

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23379 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic Szukam informacji o rodzinie DUDA z Zabijaka
U mnie też występuje Julianna żona Antoniego Gajdziaka s. Andrzeja i Agaty z Walów. Julianna jest córką Piotr i Katarzyny z Krawczyków. Piotr Duda jest s. Franciszka Dudy i Magdaleny z Ociepków

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #41620 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Szukam informacji o rodzinie DUDA z Zabijaka
U mnie jest kilka odłamów Duda i Torbus

Marianna Kieras zd. Duda ur. 1787r. żona Stanisław Kieras córka Walenty Duda i Kunegunda / Kordula z Janiczów zm. 1831r. , // wnuczka Kazimierz Duda i NN // siostra Tomasz Duda ur. 1789r , Ignacy Duda ur. 1801r. , Mateusz Duda ur. 1804r.

Julianna Gajdziak zd. Duda ur. 1870 zm. 1953 żona Antoni Gajdziak ur. 1864 zm. 1932 córka Katarzyna Duda Stąpel zd Ktawczyk ur. 1831r.

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #41639 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Szukam informacji o rodzinie DUDA z Zabijaka
to był młynarzem 
tam był młyn 

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #41640 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Szukam informacji o rodzinie DUDA z Zabijaka

Gabriela Stefanczyk napisał: SZukam informacji o rodzinie Duda z Zabijaka. Mój dziadek nazywał się Duda Antoni. Ożenił sie z Helena z domu Torbus i miał syna Janusza i Córke Bozene. Nic nie wiemy o jego rodzicach. Prosze o
pomoc w uzyskaniu informacji


informacja o rodzie Dudów jest w książce 
 


Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie