Szukam przodków : Rogowski, Otwinowska ( Otfinowska)

  • Mirosława Krzyżanowska
  • Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #15155 przez Mirosława Krzyżanowska
Szukam przodków : Rogowski, Otwinowska ( Otfinowska) was created by Mirosława Krzyżanowska
Witam serdecznie,
od około roku tworze drzewo genealogiczne mojej rodziny.Wątki "poznańskie" prawie dokładnie odnalazłam w "Poznan Project" i "Basi".Natomiast mam kłopot z wątkiem "częstochowskim".Szukam informacji o moich pradziadkach.
Pradziadek Bolesław Rogowski urodził się prawdopodobnie w 1880 lub 1881r. nie znam miejsca ur.
Prababka Rozalia Otwinowska ( pisano też Otfinowska) urodzona chyba w 1882 r ale nie są to pewne dane.
Natomiast ich trzy córki urodziły się w Aleksandrii koło Częstochowy.
Moja babacia Jadwiga Rogowska ur 14.06.1914 w Aleksandrii.
Waleria Rogowska ur 1912 r w Aleksandrii, Apolonia Rogowska ur te w Aleksandrii ale nie znam roku.
Wczesniej urodzil sie ich najstarszy syn Stefan Rogowski urodzony
w 1907 r Wloszczowa , byl jeszcze syn Wladyslaw Rogowski ale nie znam miejsca i roku urodzenia.
Bede wdzieczna za kazda informacje i z gory serdecznie dziekuje.

Miroslawa

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #15157 przez Beata Szajda
Ślub Bolesława Rogowskiego lat 23, syna Macieja i Jadwigi Jakubowskiej(pochodził z par. Przedbórz) i Rozalii Otwinowskiej lat 22 córki Pawła i zmarłej Julianny z Turczynów (ur. w Kluczewsku) odbył się 22.01.1907r. we Włoszczowie (akt 01/1907).

Pozdrawiam. Beata

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Mirosława Krzyżanowska
  • Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #15171 przez Mirosława Krzyżanowska
Replied by Mirosława Krzyżanowska on topic Szukam przodków : Rogowski, Otwinowska ( Otfinowska)
Pani Beato ogromne podziękowania !! Znalazła Pani moich pradziadków i sporo osób z ich rodziny.Przejrzałam akty które mi Pani wypunktowała , ale mam spory problem z szukaniem w genBazie. Nie potrafie znależć tam wyszukiwarki ,żeby wpisać tam poszukiwane nazwisko, czy ten system działa inaczej ? Jak mam szukać konkretnego nazwiska nie znając dat . W Poznan Project wpisywałam nazwisko i system mi wyszukiwał ileś tam osób o takim nazwisku i mogłam przegladać poszczególne akty. Tutaj mam problem.
Jestem przeszczęśliwa mając już dane pradziadków, jeszcze raz bardzo dziękuje.
Pozdrawiam Mirka

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie