Poszukję aktu ślubu Antoniego Gajdziaka i Julianny Duda

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #23303 przez Mariusz Kaczmarek
Witam,

poszukuję Aktu ślubu Antoniego Gajdziaka i Julianny Duda.. mieli oni córkę Mariannę ur05.12. 1894r, prawdopodobnie syna Franciszka ur 1897, Jana, Stanisława ur 1899.

Mam tu małe wątpliwości, z inną osobą , mającą w swoim drzewie Antoniego Gajdziaka i Juliannę Duda.. ja znalazłem, że rodzicami Antoniego Gajdziaka są Andrzej Gajdziak i Agata zd. Walo (z Markowic). Na grobie Antoniego zapisano że zmarł w 1932 w wieku 70lat, i takiego Antoniego urodzonego w 1862 właśnie znalazłem s. Andrzeja i Agaty Walo. Dalej według moich poszukiwań, Julianna Duda jest córką Piotra i Katarzyny z Krawczyków, ale ich to mi już Sławek rozpracowal
Ostatnia8 lata 2 miesiąc temu edycja: Mariusz Kaczmarek od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23304 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Poszukję aktu ślubu Antoniego Gajdziaka i Julianny Duda
jakie parafie???

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #23305 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic Poszukję aktu ślubu Antoniego Gajdziaka i Julianny Duda
Koziegłówki, Koziegłowy

W Kozieglówkach nam problem z rodzicami Ludwiki Polak urodzonej w 1898r w Lgocie, córki Jana Polaka i Marianny z Noszczykow.. szukam Aktu slubu Jana Polaka i Marianny z Noszczykow.

Za wszelką pomoc pięknie z góry dziękuję

Mariusz
Ostatnia8 lata 2 miesiąc temu edycja: Mariusz Kaczmarek od. Powód: blad

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23355 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Poszukję aktu ślubu Antoniego Gajdziaka i Julianny Duda
witam , ja osiadam akta Franciszka , marianny , stanislawy , jana Gajdziak , gajdziński , gajdzik, oraz akt urodzin antoniego
pozdrawiam

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #23380 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic Poszukję aktu ślubu Antoniego Gajdziaka i Julianny Duda
Antoni Gajdziak, zmarł w 1932r mając 70 lat - pozostawił po sobie żonę Juliannę z Dudów, i był synem Andrzeja i Agaty z Walów. Data zgony jest zgodna z nagrobkiem w Koziegłówkach.

Załącznik 1932-ZA90-AntoniGajdziak-s.AndrzejaiAgatyzdWalo.jpg nie został znaleziony




Twój Antoni ur 1868 s. Franciszka i Jadwigi z Kubalskich, jest młodszy i na pewno nie był mężem Julianny z Dudów

W załączeniu akt zgonu mówiący o wszystkim

Antoni syn Franciszka, nie był mężem Julianny z Dudów i nie był ojcem Marianny Będkowskiej zd Gajdziak.
Załączniki:
Ostatnia8 lata 2 miesiąc temu edycja: Mariusz Kaczmarek od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #35182 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Poszukję aktu ślubu Antoniego Gajdziaka i Julianny Duda
witam , kiedys byl zwyczaj przepisywania do przodu urodzin dzieci nawet o kilkanascie lat , ja bym szukała np 5 lat do przodu i 5 lat do tyłu od daty wyjsciowej .
u mnie to nazwisko jest
od najstarszego co mam
jan gajdziak , gajdzik , gajdziński , kajdzik ur 1789 mąż agnieszka psonka / grzonkowna / grzonka ur 1805 r, dzieci andrzej ur 1829 , kacper ur 1825 , katarzyna 1823
andrzej mąż agata walo / waolo ur 1843r , dzieci antoni , katarzyna
agata walo / waolo córka ignacego i magdaleny torbus
ignacy walo / waolo  syn adama i marianny zimna / zimniakowska
magdalena torbus córka grzegorza i weroniki kacuga / kandzionka

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie