Poszukuje przodków pochodzących z Wręczycy, nazwisko Syguda

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #26042 przez Łukasz Syguda
Witam,

Jakiś czas temu robiłem drzewo genealogiczne od strony ojca. Udało mi się sporo odszukać w aktach, ale utkwiłem w martwym punkcie i nie mogę się ruszyć dalej. Może ktoś z Państwa jest mi w stanie pomóc w poszukiwaniach.
Wszyscy których znalazłem pochodzili w Wręczycy oprócz jednej z żon która pochodziła z kamyka ale i tak potem mieszkała we Wręczycy koło kłobucka. Poniżej zamieszczam rozrysowane drzewo. Jeśli by kogoś interesowały dokumenty mogę udostępnić mam wszystkie które posłużyły mi za wydobycie dat urodzin, małżeństw czy zgonu.
Pisze również bo może ktoś już robił takie drzewo i materiałów ma trochę więcej .
Z góry bardzo dziękuję za pomoc
Poniżej drzewo:

Załącznik drzewosygudów-2.png nie został znaleziony

Załączniki:
Ostatnia7 lata 10 miesiąc temu edycja: Łukasz Syguda od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #26043 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Poszukuje przodków pochodzących z Wręczycy, nazwisko Syguda
w którym miejscu P. utkwił??
The following user(s) said Thank You: Łukasz Syguda

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #26067 przez Łukasz Syguda
Nie mogę znaleźć aktu urodzenia Błażeja ur. ok 1760. Przy odszukaniu aktu małżeństwa z drugą żoną Błażeja napisane było że pochodzi z Aleksandra i gertrudy. Chciałbym również odnaleźć Akt urodzenia Aleksandra co pozwoliło by na posunięcie się o kolejne pokolenie.
Wczoraj udało mi się odszukać Akr małżeństwa Błażeja i pierwszej żony rok 1784 ale tam nie ma żadnej wzmianki o wieku o rodzicach. A chciałbym iść jeszcze wyżej.

Załącznik 1764Mał.błażejaimariannychład.jpg nie został znaleziony

Załączniki:
Ostatnia7 lata 10 miesiąc temu edycja: Łukasz Syguda od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #26068 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Poszukuje przodków pochodzących z Wręczycy, nazwisko Syguda
we wczesnych księgach raczej nie pisano wieku rodziców i to utrudnia nam poszukiwania niestety/trzeba szukać rok po roku..
w wyszukiwarce nazwisk jest sporo o tej rodzinie trzeba wszystkie te akty przeanalizować może cos ciekawego "wpadnie" w oko!!
Ostatnia7 lata 10 miesiąc temu edycja: Hanna Hofman-Polańska od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #26069 przez J K R
To chyba szukany Aleksander i Gertruda.
1769 - Kłobuck/Wręczyca akt nr 95 Piotr s. Siguda Aleksander i Gertruda o akt proszę się zwrócić do P. Rafał Albiński.

Akt zgonu:
1893 - Lubliniec akt nr 127 Syguda Aleksander (?) o ten akt proszę się zwrócić do P. Przemysław Majchrzak.

Pozdrawiam JKR.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #26075 przez Łukasz Syguda
Tak Piotr jest synem Aleksandra i Gertrudy. Z indeksacji udało mi się odszukać dokumenty z urodzinami 5-ciu jego dzieci, ale dalej nie mogę odszukać aktu urodzenia Błażeja jak i Aleksanda

Załącznik 2016-06-1700_27_41-Drzewosygudów.docx-MicrosoftWord-2.png nie został znaleziony




Jeśli chodzi o akt zgonu Aleksandra z 1893 roku to raczej nie ta osoba. Skoro Błażej urodził się ok 1760 to ojciec musiał by się urodzić ok 1742. czyli od 1893-1742=151. Tak więc Aleksander by miał ok 150 jak zmarł :)


Załącznik Styczeń1765Jansyguda.jpg nie został znaleziony



Załącznik 1769SierpieńPiotrSyguda.jpg nie został znaleziony



Załącznik 1772LipiecPiotrSyguda.jpg nie został znaleziony



Załącznik 1775majJansyguda.jpg nie został znaleziony



Załącznik 1791wrzesieńRozalia.jpg nie został znaleziony

Załączniki:
Ostatnia7 lata 10 miesiąc temu edycja: Łukasz Syguda od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie