Tłumaczenie i z j.rosyjskiego i pomoc w odnalezieniu

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #31634 przez Jacek Dzianok
Witam. Zwracam się z prośbą odnalezienia aktu urodzenia Jana Dzianok z 1873 z zasobów ksiąg metrykalnych św Zygmunta w Częstochowie. Na familyserch udało znaleźć mi się spis dzieci chrzczonych w tym roku i pod linkiem www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7...=2115410&cat=1039057 w prawym górnym rogu (w.g mojego odczytu) znajduje się imię i nazwisko mojego prapradziadka. Jednak w miejscu numeracji aktu przybito pieczątkę i po mojej ocenie jest to 737 ale pod tym numerem aktu znaleźć nie mogę. Proszę o pomoc w odnalezieniu i później przetłumaczeniu aktu. Z góry dziękuję.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #31636 przez Stanisław Jegier
Replied by Stanisław Jegier on topic Tłumaczenie i z j.rosyjskiego i pomoc w odnalezieniu
Dzianok Jan ma Pan pod tym linkiem
www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:S3HT...362481101&cc=2115410

Pozdrawiam
Stanisław
The following user(s) said Thank You: Jacek Dzianok

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #31640 przez Jacek Dzianok
Replied by Jacek Dzianok on topic Tłumaczenie i z j.rosyjskiego i pomoc w odnalezieniu
Super Panie Stanislawie. To jednak potwierdza ze jednak to akt numer 737. Moge prosic o jego przetłumaczenie?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #31641 przez Stanisław Jegier
Replied by Stanisław Jegier on topic Tłumaczenie i z j.rosyjskiego i pomoc w odnalezieniu
Brzeziny 737. Działo się w mieście Częstochowa 20.11. /02.12./ 1873 r. o godz. 12 w południe.
Zjawił się Wincenty Dzianok, robotnik żyjący w Brzezinach, lat 31, w towarzystwie Jana Derbicza, lat 29 i Józefa Gonciarza, lat 34, rolników żyjących w Brzezinach
i okazał nam noworodka płci męskiej i oświadczył, że urodził się on w Brzezinach
17. /29./ listopada br. o godz. 8 wieczorem, z jego prawnej żony Katarzyny z d. Gonciarz, lat 30.
Noworodkowi na chrzcie w dniu dzisiejszym ksiądz.... nadał imię Jan a chrzestnymi byli Jan Derbicz i Antonina Ujma.
Akt ten został przeczytany niepiśmiennym itd.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie