Prośba o przetłumaczenie nazwisk z jęz. rosyjskiego

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36434 przez Ireneusz Niemczyk
Józef Lebiocki ze wsi Niwki zgłasza syna Władysława. Jednym świadkiem jest Maciej Lachor, ale nazwiska tego drugiego nie jestem w stanie odczytać. Jest to Józef Ka..... Jedno żona Marianna (zapewne) jest poniżej przedstawiona jako matka chrzestna.

Proszę o pomoc w odszyfrowaniu tego nazwiska drugiego świadka Ka..!

Pozdrawiam,

Ireneusz Niemczyk
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36436 przez Stanisław Jegier
Replied by Stanisław Jegier on topic Prośba o przetłumaczenie nazwisk z jęz. rosyjskiego
Moim zdaniem Kazer - litera "z" jest taka sama jak w słowie Rozalia, a "r" takie samo jak w następnym słowie сорок.
Wg mnie, w nazwisku chrzestnej Marianny, litera "r" napisana jest po polsku., a raczej bazgroł.
Pozdrawiam
Stanisław

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36437 przez Ireneusz Niemczyk
Replied by Ireneusz Niemczyk on topic Prośba o przetłumaczenie nazwisk z jęz. rosyjskiego
Bardzo dziękuję za cierpliwe rozszyfrowanie nazwiska!

Serdecznie pozdrawiam,

Ireneusz Niemczyk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #36448 przez Wanda Paleczny z d. Gazda
Replied by Wanda Paleczny z d. Gazda on topic Prośba o przetłumaczenie nazwisk z jęz. rosyjskiego
                                                                                  
Ostatnia4 lata 11 miesiąc temu edycja: Wanda Paleczny z d. Gazda od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #39727 przez Mariusz Matan
Replied by Mariusz Matan on topic Prośba o przetłumaczenie nazwisk z jęz. rosyjskiego
Witam

według mnie jest to nazwisko Karcz ( występujące w Niwkach ). Innego nazwiska rozpoczynającego się na Ka... w Niwkach nie było w tamtym czasie. 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie