Tlumaczenia z jezyka Rosyjski (Jozefa Bieniek)

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #42382 przez Halina Jagiello
Tlumaczenia z jezyka Rosyjski (Jozefa Bieniek) was created by Halina Jagiello
Dzien dobry!  Poczebuje pomocy tlumaczenia z jezyka rosyjski akt zgony moja pra-babcia x3.  Ona sie urodzila Jozefa Bieniek.  W 

Załącznik JozefaBieniekdeath1870Aleksandrowimage351of542.jpg nie został znaleziony

 

Załącznik JozefaBieniekdeath1870Aleksandrowimage351of542.jpg nie został znaleziony

yszla za pierwszy maz Jakob Radzioch.  W 1853, ona wyszla za maz drugi ras z Jan Szymos.  To co ja rozumiem, ona zmarla w 1870 w Aleksandrow.  Czy ktos moze tlumaczyc dla mnie ten akt zgony?
Dziekuje bardzo,
Halina   

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #42400 przez Krzysztof Kucharski
Replied by Krzysztof Kucharski on topic Tlumaczenia z jezyka Rosyjski (Jozefa Bieniek)
Nr.11 / par. Krzepice / - Aleksandrów - dnia 03/15. 02.1870r stawili się: Walenty Wolbiś l.28 i Stanisław Ceglarek l.40 rolnicy z Aleksandrowa i oświadczyli, że w dniu 01/13. 02. 1870r zmarła w Aleksandrowie Józefa Symoś / Szymoś / z domu Bieniek l.45 - córka zmarłych rolników Wacława i Heleny Bieńków. Pozostawiła męża Jana Symosia rolnika z Aleksandrowa.

Akt nr.30/1809 - par. Truskolasy - ślub: Bieniek Wacław + Zejdel Helena

Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #42402 przez Halina Jagiello
Replied by Halina Jagiello on topic Tlumaczenia z jezyka Rosyjski (Jozefa Bieniek)
Dziekuje bardzo, Pan Krzysztof, za wiadomosci akt zgony Jozefa i akt slub jej rodzice, o czym nie spodziewalam. Dzieki!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie