J. rosyjski

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #23176 przez monika boral-kopacz
Bardzo proszę o pomoc. Akt ślubu Piotra Lubienieckiego parafia Kłomnice małżeństwa 1869-1887 strona 223 z 596 akt nr 26. Podstawowe dane rozumiem jednak jakoś dużo wszystkiego tam jest i może są to ważne informacje:-). Z góry dziękuję fachowcom.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #23181 przez Jarosław Żukow
Replied by Jarosław Żukow on topic J. rosyjski
26. Rzeki
Działo się we wsi Kłomnice 12.02.1877r. o godz.16.
Oświadczamy że w obecności świadków Ignacego Miałskiego? karczmarza l.45, i Jana Lubienickiego kowala l.40, zamieszkałych we wsi Rzeki, zawarto w dniu dzisiejszym religijny związek małżeński między Piotrem Lubieniecki, kawalerem, kowalem, zamieszkałym we wsi Rżi?, urodzonym we wsi Gidle tejże parafii, synem Jana Lubienieckiego i żony jego Marianny urodzonej Kluzińska już zmarłej małżonków, l.22, i Gertrudą Kwarciakówną, panną, l.22, córką Andrzeja Kwarciaka i żony jego Barbary małżonków Kwarciaków rolników ze wsi Rzeki, urodzona we wsi Rzeki parafii Kłomnickiej , i tamże w domu rodziców zamieszkała.
Małżeństwo to poprzedziły trzy zapowiedzi opublikowane w Kłomnickim parafialnym kościele 28.01, 04.02, 11.02, roku bieżącego. Nowożeńcy oświadczają że umowy przedślubnej nie zawierali. Ślub udzielony przez proboszcza miejscowej parafii. Akt ten oświadczającym i świadkom niepiśmiennym przeczytano, przez nas tylko podpisany.

Jaromir
Za tę wiadomość podziękował(a): monika boral-kopacz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #23201 przez monika boral-kopacz
Replied by monika boral-kopacz on topic J. rosyjski
Dziękuję bardzo!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0,000 s.