Pierwsze parafie z naszego regionu na familysearch

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #3641 przez Teresa Z.
Bez entuzjazmu...
O ile pamiętam, księgi metrykalne w częstochowskim archiwum były filmowane 10 lat temu.
Teresa
Ostatnia12 lata 11 miesiąc temu edycja: Teresa Z. od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3704 przez Stanisław Koniarek
Replied by Stanisław Koniarek on topic Odp: Pierwsze parafie z naszego regionu na familysearch
Witam.Czy ktoś w chwili obecnej korzysta z tego linku ?
Jestem zarejestrowany na famillysearch a jednak ani razu nie udało mi się wejść /wyskakuje komunikat próbuj później
Stanisław

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Piotr Gerasch
  • Gość
  • Gość
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #3705 przez Piotr Gerasch
Replied by Piotr Gerasch on topic Odp: Familysearch
Osoby jedynie zarejestrowane na stronie nie mają dostępu do części materiału (analogicznie, jak osoby niezarejestrowane). Możliwość przeglądania jest tylko dla zarejestrowanych członków kościoła mormońskiego. Oczywiście część materiału jest dostępna dla wszystkich. Nie dotyczy to jednak zasobów AAd Częstochowa.
Piotr
Ostatnia12 lata 10 miesiąc temu edycja: Piotr Gerasch od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3706 przez Halina Klimza
Replied by Halina Klimza on topic Odp: Familysearch
Ja przeglądam bez przeszkód Lubecko i Pawonków, ale już inne parafie nie są dostępne. Nie jestem zarejestrowana, tylko wchodzę przez ten link podany na stronie naszego Towarzystwa.
Halina

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3707 przez Jarosław Żukow
Replied by Jarosław Żukow on topic Odp: Pierwsze parafie z naszego regionu na familysearch
Ja przeglądam Woźniki, Lubszę, Koszęcin, Boronów ale już Konopisk ani Częstochowy nie mogę nawet po zarejestrowaniu.

Jaromir

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3708 przez Stanisław Koniarek
Replied by Stanisław Koniarek on topic Odp: Pierwsze parafie z naszego regionu na familysearch
Ślicznie dziękuję wszystkim za wyjaśnienie problemu. Z drugiej strony szkods,że tak cenny materiał jest nieudostępniany Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać i liczyć na szybkie ukończenie prac związanych z digitslizacją polskich zasobów archiwalnych
Chciałbym tą drogą przekazać wyrazy podziwu i gratulacje wszystkim bez wyjątku osobom zaangażowanym w digitalizację archiwów, za ich tytsniczną pracę wkładaną w ten proces
I myślę,że nie jestem w tym odosobniony/

Stanisław
The following user(s) said Thank You: Lech Ciuk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie