Lustracja Województwa Krakowskiego 1780

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3769 przez Krystyna Tarnowska
Replied by Krystyna Tarnowska on topic Odp: Lustracja Województwa Krakowskiego 1780
Bardzo pięknie, od dawna poszukuję tej książki. Bardzo zależy mi na przejrzeniu Kłobucka, Kalei, Pierzchna, Przybynowa, Suliszowic.Szukam informacji o okolicach Wręczycy, tamtejszych folwarkach, dworach i kopalniach rud żelaza. Jak mogłabym skorzystać z interesujących mnie informacji, znajdujących się w tej książce?
Pozdrawiam Krysia T.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3770 przez Florian Huras
Replied by Florian Huras on topic Odp: Lustracja Województwa Krakowskiego 1780
Pani Krystyno
Z trescią książki zapoznawałem się w czytelni Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Książka opatrzona była nrem katalogowym 104811.Pozdrawiam
Huras Florian

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3771 przez Mariusz Kolmasiak
Replied by Mariusz Kolmasiak on topic Odp: Lustracja Województwa Krakowskiego 1780
Może dodam do wypowiedzi Pana Floriana na wypadek gdyby chciała Pani skorzystać z książki we wskazanym miejscu, że obecnie Wyższa Szkoła Pedagogiczna to Akademia Jana Długosza.

Pozdrawiam
MK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3772 przez Florian Huras
Replied by Florian Huras on topic Odp: Lustracja Województwa Krakowskiego 1780
Tak Panie Mariuszu ma Pan rację.Przepraszam i dziękuję za słusznie zwróconą uwagę.Rzeczywiście byłem tam po 1 października 2004 roku.
Pozdrawiam HF

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3773 przez Tomasz Krzywanski
Replied by Tomasz Krzywanski on topic Odp: Lustracja Województwa Krakowskiego 1780
ksiazka byla dostepna w Dziale Regionalnym Biblioteki Miejskiej w Czestochowie (al.NMP).
Pisze "byla", gdyz korzystalem z niej w 2001 roku.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3782 przez Krystyna Tarnowska
Replied by Krystyna Tarnowska on topic Odp: Lustracja Województwa Krakowskiego 1780
Bardzo dziękuję!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie