Aktualnie indeksowane parafie.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #38577 przez Stanisław Jegier
Replied by Stanisław Jegier on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam.

Dzisiaj wysłałem zindeksowane metryki urodzeń z parafii św. Zygmunta, w Częstochowie, z 1904 r. /2581 pozycji/.

Teraz będę indeksował metryki urodzeń z tej parafii, z 1905 r.

Pozdrawiam
Stanisław Jegier
The following user(s) said Thank You: Jacek Tomczyk, Maria Nowicka-Ruman, Michał Mugaj, Jan Karkutkiewicz, Michał Urbaniak, Rafał Molencki, Elzbieta Rasinska - Latella, Agnieszka Bad

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #38579 przez Malwina B.
Replied by Malwina B. on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Właśnie wysłałam indeksy chrztów z Siewierza z lat 1751-1794. Ten okres był już wcześniej indeksowany na podstawie rejestru chrztów -
teraz uzupełniłam go i poprawiłam o to, co jest w księgach chrztów
dostępnych w Śląskiej Bibliotece Cyfrowej. Dopisałam nazwy miejscowości,
poprawiłam niektóre nazwiska i imiona, dopisałam też chrzty
(najczęściej chodziło o nieślubne dzieci, ale nie tylko) pominięte w
rejestrze. Zmiany zaznaczyłam w pliku na czerwono
The following user(s) said Thank You: Jerzy Bartnicki, Maria Nowicka-Ruman, Michał Mugaj, Teresa Łukasik, Ireneusz Niemczyk, Rafał Molencki, Elzbieta Rasinska - Latella, Agnieszka Bad

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #38613 przez Izabela Biś
Replied by Izabela Biś on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam !

Wysłałam indeksy małżeństw parafii Kłobuck za lata 1868-1877.
Będę kontynuowała indeksację kolejnych roczników z tej parafii zgodnie z wcześniejszym zobowiązaniem :
- urodzenia od 1878 w górę,
- małżeństwa od 1878 w górę,
- zgony od 1828 w górę

Iza
The following user(s) said Thank You: Michał Mugaj, Krzysztof Kucharski, Jan Karkutkiewicz, Mariola Rybak, Stanisław Jegier, Michał Urbaniak, Rafał Molencki, Marek Golachowski, Elzbieta Rasinska - Latella

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #38644 przez Bartosz i Joanna Nagły
Replied by Bartosz i Joanna Nagły on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Przed chwilą przesłaliśmy indeks zgonów z parafii Będzin z lat 1900 oraz 1904, następne lata w opracowaniu (lata 1901-1903 są już zaindeksowane na stronie genealodzy.pl).
The following user(s) said Thank You: Jerzy Bartnicki, Michał Mugaj, Izabela Biś, Rafał Molencki

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #38754 przez Stanisław Jegier
Replied by Stanisław Jegier on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam.

Dzisiaj wysłałem zindeksowane metryki urodzeń z parafii św. Zygmunta, w Częstochowie, z 1905 r. /2515 pozycji/.

Teraz zrobię sobie trochę przerwy w ruszczyźnie i zindeksuję metryki zgonów z parafii w Kłobucku za lata 1720 - 79.

Pozdrawiam
Stanisław Jegier
The following user(s) said Thank You: Tomasz Kukuła, Jerzy Bartnicki, Michał Mugaj, Michał Makuch, Krzysztof Kucharski, Krzysztof Barcikowski, Jan Karkutkiewicz, Tomasz Piasecki, Michał Urbaniak, Barbara Bożek-Pattern and 6 other people also said thanks.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #38796 przez Stanisław Jegier
Replied by Stanisław Jegier on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam.

Dzisiaj wysłałem zindeksowane metryki zgonów z parafii w Kłobucku, z lat 1720 -35.

Będę kontynuował indeksację tych metryk.

Pozdrawiam
Stanisław Jegier
The following user(s) said Thank You: Jacek Tomczyk, Michał Mugaj, Michał Makuch, Krzysztof Kucharski, Jan Karkutkiewicz, Mariola Rybak, Barbara Piaskowska, Michał Urbaniak, Izabela Biś, Rafał Molencki and 1 other people also said thanks.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie