proszę o pomoc w tłumaczeniu z jęz.rosyjskiego

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7639 przez Michał Mugaj
Replied by Michał Mugaj on topic proszę o pomoc w tłumaczeniu z jęz.rosyjskiego
Panie Grzegorzu!
Dane o zasobach parafii Miedźno są dostępne na stronie TGZCz/zasoby/zasoby Family Search. Ja będę wkrótce z nich korzystał. Może coś będę mógł pomóc?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7640 przez Sławomir Worwąg
Replied by Sławomir Worwąg on topic proszę o pomoc w tłumaczeniu z jęz.rosyjskiego

Michał Mugaj napisał: Panie Jarosławie!
Serdecznie dziękuję za podpowiedzi.
Muszę teraz poszukac moich Bartochów w parafii Miedźno-co jest akurat dostepne na stronie TGZCz. Nurtuje mnie tylko,jak się dostać osobiście do zasobów Family Search,by mieć dostęp do parafii Kruszyna i lat wcześniejszych niż rok 1826 i do aktów zaślubionych. Bo jak próbowałem już raz miesiąc temu wejść na ich stronę, to nie mogłem uzyskać dostępu do obrazów-mimo zarejestrowania się. Swoją drogą-jaka to jest wygoda, by nie ruszając się z domu, znaleźć tak wiele.
Jeszcze raz, serdeczne dzięki....


Akta a Kruszyny 1802 i starsze dostępne są tu:
www.dbc.wroc.pl/dlibra/results?action=Se...ne&localQueryType=-3

Natomiast 1808-1825 są w AP Łódź i myślę, że w ciągu najbliższego półrocza pojawią się na metryki.genbaza.pl a także na metryki.genealodzy.pl Póki co można do rodzimego AP wypożyczyć mikrofilmy z tymi rocznikami.
The following user(s) said Thank You: Michał Mugaj

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7651 przez Michał Mugaj
Replied by Michał Mugaj on topic proszę o pomoc w tłumaczeniu z jęz.rosyjskiego
Panie Sławomirze!
Wielkie podziękowania za dostęp do Family Search-zasoby Kruszyna. Z tego, co tam jest dostępne zdołałem przez parę tygodni stworzyc pokaźny zasób wiedzy o mojej Rodzinie.
Jeszcze raz wielkie dzięki
Michał Mugaj

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie