Archiwum Diecezjalne w Częstochowie - potrzebna pomoc

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #10506 przez Teresa Łukasik
Witam! Poszukuję aktu ślubu Wiktorii Ociepka ur. 20.08.1884 w Pińczycach córki Franciszka Ociepka i Elżbiety Sowa.
Przeszukałam wszystkie akty ślubu na FamilySearch oraz w Archiwum Państwowym. Jest luka w aktach w roku 1903. Parafia Pińczyce powstała w 1903r - odłączyła się od Koziegłówek. Do marca są akty z Pińczyc w Koziegłówkach a pozostałych miesięcy brak. W Archiwum Państwowym Pińczyce są od 1904r.
Mam prośbę do osób będących w Archiwum Diecezjalnym aby sprawdziły czy są tam Pińczyce 1903r i akt mojej Wiktorii Ociepka - tylko ten rok.

Pozdrawiam Teresa Łukasik

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #10509 przez Tomasz Krzywanski
Replied by Tomasz Krzywanski on topic Archiwum Diecezjalne w Częstochowie - potrzebna pomoc
Pani Tereso, metryki te moga byc na Familysearch w parafii Kozieglowy.Analogicznie pomylono Krzepice i Starokrzepice
The following user(s) said Thank You: Teresa Łukasik

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #10510 przez Teresa Łukasik
Replied by Teresa Łukasik on topic Archiwum Diecezjalne w Częstochowie - potrzebna pomoc
Przeszukałam wszystko dokładnie. Są Koziegłówki z 1903r ale Pińczyc nie ma w nich od marca 1903r. Od tego momentu Pińczyce są samodzielną parafią. W 1904 r w aktach z Pińczyc też nie ma pozostałych miesięcy 1903r.
Ślub mojej Wiktorii Ociepka na pewno był w Pińczycach i przypuszczalnie w 1903r.

Teresa Łukasik

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie