Szukam informacji o rodzinie Hofman z Gromadzic

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #34260 przez Andrzej Witczak
Replied by Andrzej Witczak on topic Szukam informacji o rodzinie Hofman z Gromadzic
Witam,
Moja praprababcia Agnieszka Hofman z domu Pacyna pochodzi z Pomykowa parafia Żytniów.
Mój dziadek opowiadał, że część rodziny jest również w Kowalach. Możliwe, że to rodzina ze strony Agnieszki Pacyna. Istnieje strona z danymi genealogicznymi z Praszki i okolic praszka.mrog.org/ na której są udostępnione indeksy aktów urodzenia, małżeństw i zgonów.
Odnalazłem tam informację o akt urodzenia Antoni Pecyna z Kowali z roku 1821.
Jestem również umówiony na spotkanie z dyrektorem Muzeum w Praszce Dr Zbigniewem Szczerbikiem. Mam nadzieję, że otrzymam nowe informację o Kowalach i jego mieszkańcach.
Pozdrawiam,
Andrzej

Witczak

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #34264 przez Henryk Lukas
Replied by Henryk Lukas on topic Szukam informacji o rodzinie Hofman z Gromadzic
To jest inny Stanisław ponieważ ten o którym pisałem leży na cmentarzu w Rudnikach i nie miał syna.:)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu - 5 lata 7 miesiąc temu #34265 przez Henryk Lukas
Replied by Henryk Lukas on topic Szukam informacji o rodzinie Hofman z Gromadzic
Miałem akt urodzenia Agnieszki Pacyna, córki Pawła urodzonej w Ganie (par. Praszka) w 1839r. Paweł Pacyna był bratem Mateusza mojego praprapradziadka ze strony mojej mamy. Być może, że jest to ta sama rodzina ponieważ Gana znajduje się obok Kowali.
Ostatnia5 lata 7 miesiąc temu edycja: Henryk Lukas od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #34266 przez Henryk Lukas
Replied by Henryk Lukas on topic Szukam informacji o rodzinie Hofman z Gromadzic
Panie Andrzeju. Akt ślubu można znaleźć w internecie. Przesyłam. ;)
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Andrzej Witczak

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #34267 przez Andrzej Witczak
Replied by Andrzej Witczak on topic Szukam informacji o rodzinie Hofman z Gromadzic
Bardzo dziękuje za pomoc w odnalezieniu tego dokumentu. Teraz czeka mnie rozszyfrowanie go.
W akcie pojawia się Gotlib Hofman i prawdopodobnie udało się odnaleźć powiązanie z innym forumowiczem ;)

Witczak

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #34298 przez Henryk Lukas
Replied by Henryk Lukas on topic Szukam informacji o rodzinie Hofman z Gromadzic
Taki prezencik - metryki.genealodzy.pl/metryka.php?ar=3&z....jpg#zoom=1&x=56&y=1
Proszę sobie korzystać z tej strony - www.lodz.ap.gov.pl/pict_/cyfrowe.pdf
Pozdrawiam
Henryk.
The following user(s) said Thank You: Andrzej Witczak

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie