Cmentarz ewangelicki w Natolinie gmina Lipie

Więcej
16 lata 3 miesiąc temu #345 przez Szymon Gruca
Replied by Szymon Gruca on topic Odp:Cmentarz ewangelicki w Natolinie gmina Lipie
polhof zapisz:

Też mam kilka fotografii cmentarza w Natolinie ale mam trudności z ich umieszczeniem na stronie.

Nie udało mi się poprawić komponentu forum i wysyłanie zdjęć nie funkcjonuje.
Można zdjęcia umieszczać na serwerze zewnętrznym, jest sporo serwisów do tego celu przeznaczonych, np. imageshack.us/
Potem w poście na forum wkleja się tylko kod z odnośnikiem do zdjęcia.
Ale zdjęcia cmentarzy mogę umieścić w galerii, mamy tam dział do tego służący. Proszę w tym celu wysłać mi te zdjęcia mailem.
Pozdrawiam

Szymon Gruca

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
16 lata 3 miesiąc temu #346 przez Jacek Łowiński
Replied by Jacek Łowiński on topic Odp:Cmentarz ewangelicki w Natolinie gmina Lipie
Byłbym wdzięczny za przesłanie na priva (jacek.lowinski@wp.eu) zdjęć cm. w Natolinie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
16 lata 3 miesiąc temu #347 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Odp:Cmentarz ewangelicki w Natolinie gmina Lipie
postaram sie zeskanować i przesłać ale pod koniec tygodnia.
Są to fotografie cmentarza ogólnie. Samych nagrobków nie fotografowałam ale mogę to zrobić w przyszłości(wiosną)jak będę w tamtych stronach.

Hanna

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
16 lata 3 miesiąc temu #348 przez Jacek Łowiński
Replied by Jacek Łowiński on topic Odp:Cmentarz ewangelicki w Natolinie gmina Lipie
Dziękuję, poproszę na adres jacek.lowinski@wp.pl. Będe wdzięczny za dodatkowe zdjęcia. Może i mnie tam poniesie, bo szykałem tych grobów na cm. w Dankowie, a o tym zupełnie przypadkowo się dowiedziałem.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
16 lata 3 miesiąc temu #353 przez Jacek Łowiński
Replied by Jacek Łowiński on topic Odp:Cmentarz ewangelicki w Natolinie gmina Lipie
Bardzi dziekuję Hannie i Jurkowi za zdjęcia cmentarza w Natolinie. Pozdrawiam Jacek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
16 lata 3 miesiąc temu #354 przez Jacek Łowiński
Replied by Jacek Łowiński on topic Odp:Cmentarz ewangelicki w Natolinie gmina Lipie
Mam prośbę do Jerzego i Hanny o ponowne przysłanie zdjęć z cm w Natolinie. Miałem awarię i wszystko poszło do nieba. Dziękuję.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie