Szukam dat urodzenia przodków.

Więcej
7 lata 4 dni temu #29543 przez Ryszard Czerwik
Replied by Ryszard Czerwik on topic Szukam dat urodzenia przodków.
Wiadomość dla Pana Tomasza.Po uaktualnieniu jednego z programów komputerowych mogę już odczytywać pobrane pliki z biblioteki.:)

Ryszard 2
The following user(s) said Thank You: Tomasz Filipczyk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 4 dni temu #29544 przez Ryszard Czerwik
Replied by Ryszard Czerwik on topic Szukam dat urodzenia przodków.
Uaktualniłem program Microsoft Office Excel z wersji z roku 2003 do wersji z roku 2007 przysłany przez Pana plik też mogłem już odczytać.
Wracając do tematu poszukiwań wygląda na to że nie ma w tym spisie informacji o ślubie Szczepana Czerwika z Bronisławą z domu Ziora.Chyba trzeba będzie szukać jeszcze w innych miejscach lub poczekać na odpowiedź z Archiwum Państwowego w Częstochowie gdzie mogą być księgi metrykalne.

Ryszard 2

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 4 dni temu #29545 przez Tomasz Filipczyk
Replied by Tomasz Filipczyk on topic Szukam dat urodzenia przodków.
Ten ślub prawdopodobnie odbył się w latach 20. XXw., których jeszcze nie ma w Internecie. Trzeba szukać w parafii.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 3 dni temu #29548 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic Szukam dat urodzenia przodków.
Proszę napisać / zadzwonić do UCS odpowiedniego d miejsca ślubu. Tam znajdą szybko akt i prześlą jego kopie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 3 dni temu #29549 przez Ryszard Czerwik
Replied by Ryszard Czerwik on topic Szukam dat urodzenia przodków.
Dziękuję Panu Mariuszowi za podanie jeszcze nowego miejsca gdzie można rozpocząć poszukiwania.Zadzwoniłem do USC w Starczy i obecna w urzędzie Pani przyjęła moją prośbę i przejrzy zapisy w księgach.
Pozdrawiam Pana.

Ryszard 2

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 2 dni temu #29554 przez Ryszard Czerwik
Replied by Ryszard Czerwik on topic Szukam dat urodzenia przodków.
W odpowiedzi dla Pani Hanny która pytała mnie czy znam imiona rodziców szukanych osób mogę powiedzieć już że tak.
Rodzice Szczepana Czerwik ze Starczy który w dniu ślubu miał 29 lat to Franciszek Czerwik i Marianna Czerwik z domu Pietryka.
Rodzice Bronisławy Czerwik z domu Ziora nazywali się Jan Ziora i Marianna Ziora nazwisko rodowe Sołtysik.
W akcie ślubu napisano że Panna Młoda w roku 1920 miała 24 lata i urodziła się w Starczy czyli pojawiła się jeszcze druga możliwa data urodzenia Bronisławy.

Ryszard 2

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie