Biedrzyccy Lipie parafia Danków obecnie Parzymiech

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #6784 przez Anna Fukushima
Replied by Anna Fukushima on topic Biedrzyccy Lipie parafia Danków obecnie Parzymiech
W "Tygodniu" z 3 (15) lutego 1885 r.(N° 7, str. 6), natrafilam na nastepujace ogloszenie:

"OSOBA lepszego towarzystwa znajaca jezyk ruski, moze znalezc pomieszczenie, jako bona do chlopczyka 9 letniego, oraz do wyreczenia pani domu, - wynagrodzenie roczne rs. 80. - Wiadomosc blizsza, listownie przez S-ta Anne w Sekursku. Biedrzycki"

Moze tym 9 letnim chlopczykiem byl wlasnie Jan Biedrzycki ur. w 1876 r. i wymieniony w tym watku przez p. Andrzeja Kusnierczyka?

A.F.
The following user(s) said Thank You: Ryszard Jankielewicz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #13093 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Biedrzyccy Lipie parafia Danków obecnie Parzymiech
Pewnie to zupełnie inni Biedrzyccy ale w 1875 r. mam informację w z akt notarialnych ; Edward Biedrzycki - w dobrach Gorzędów w pow. piotrkowskim
The following user(s) said Thank You: Ryszard Jankielewicz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #13097 przez Ryszard Jankielewicz
Replied by Ryszard Jankielewicz on topic Biedrzyccy Lipie parafia Danków obecnie Parzymiech
Dzieki za info - teraz jestem już z poszukiwaniem dalej

a więc na podstawie AU odnalezionych dzieci Władysław Biedrzycki urodził sie w latach 1847-49, a na podstawie odnalezionych AM córek zmarł pomiędzy 1915 i 1925 rokiem

Najstarsze ?? odnalezione dziecko urodziło sie w 1880 r - więc ślub powinien być w tym okresie, - pewne slady zaprowadziły mnie do parafii Gidle przewaliłem wszystkie ?? znalezione na FS akty i nic :(

Elżbieta Sobolewska urodziła się w latach 1853-55 nie wiem gdzie :(
natomiast dotarłem przez księgi cmentarne do jej miejsca pochówku - w Łodzi w 1933 roku

Tyle wiem

Pozdrawiam i dzięki

- wszelkie informacje o Biedrzyckich z Forum zachowuję, bo jak trafię na AU albo AM Władysława i imiona jego rodziców to będę szukał jego rodzeństwa

Ryszard Jankielewicz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie