szukam przodków i danych na temat Piotra Będkowskiego

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #21756 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic szukam przodków i danych na temat Piotra Będkowskiego
Mieli córkę Agatę. Pomylka. Reszta Ok

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #21823 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic szukam przodków i danych na temat Piotra Będkowskiego
witam , u mnie w drzewie występuje nazwisko Będkowski z okolic co pan szuka.
w moich poszukiwaniach natknęłam się na nazwę wsi Pustkowie Pilczyckie .
raz występuje jako żona Antoniego Uchnast , Jadwiga Będkowska .
Mikołaj Będkowski mąż Franciszki Kieras
oraz panny o nazwisku Będkowska wyszła za Kierasa.
w razie pytań odp
pozdrawiam

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #21828 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic szukam przodków i danych na temat Piotra Będkowskiego
Dziękuje ślicznie za pomoc - już to ogarnąłem - poprzez Piotra , później jego ojca Andrzeja i dziadka Stanisława Będkowskiego, doszedłem do Jakuba Będkowskiego, jak tu wspomniano, protoplasty rodu Będkowskich w Koziegłówkach - i tu teraz mam pytanie - skąd Jakub się tu wziął? Czy są oni spokrewnieni z tymi z Mstowa (młyn Choroń)?

Co do Pani Marzeny - Pani nazwisko jest również w moim zainteresowaniu. W moim drzewie jest Marianna Będkowska zd. Gajdziak ur. 1894 c. Antoniego i Julianny z Dudów. Rzeczony Antoni ur. 1862 jest synem Andrzeja Gajdziaka i Agaty zd. Walo, i na tym stanąłem. Mamy coś wspólnego w temacie Gajdziaków?

Pozdrawiam

Mariusz
Ostatnia8 lata 5 miesiąc temu edycja: Mariusz Kaczmarek od. Powód: pomyłka

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #21836 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic szukam przodków i danych na temat Piotra Będkowskiego
Marianna się zgadza . mam jej akt ale bez dopisku o ślubie . jej rodzice się zgadzają.

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #22137 przez Mariusz Matan
Jeżeli chodzi Będkowskich ( Bętkowskich ) to według mojej wiedzy wywodzą się w okolic Pińczyc ( prawdopodobnie z wsi Zabijak ). Spotkałem się w jednej publikacji z informacją że posiadali tam młyn w XV - XVI wieku. Także nie jak pisze się w poprzednich wpisach są Będkowscy w Pustkowiu Pilczyckim ale Pustkowiu Pińczyckim ( to też okolice Pińczyc ) . To jest niedaleko Koziegłów w stronę Katowice.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #22138 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic szukam przodków i danych na temat Piotra Będkowskiego
ja szukam Będkowskich vel Bentkowskich z Sosnowca lub okolicy zwiazanych z rodzina Sieińskich vel Siejenskich.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie