Parafia Koziegłówki

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7158 przez Marek Sawicki
Replied by Marek Sawicki on topic Parafia Koziegłówki
Witam Pani Paulino. W kręgu moich zainteresowań jest również nazwisko Lula (było także zapisywane jako Lulewicz). Wywodzili się z Gniazdowa potem w którymś pokoleniu przenieśli się do Jastrzębia.
Jeśli jest Pani zainteresowana proszę wiadomość na priv.
Pozdrawiam
Marek
The following user(s) said Thank You: Paulina Kidawska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7159 przez Ireneusz Niemczyk
Replied by Ireneusz Niemczyk on topic Odp: Parafia Koziegłówki
Faktycznie śledzę familysearch pod kątem rejestrów / spisów rocznikowych urodzonych, ślubujących i zmarłych. Zapisałem sobie każdy niemal rocznik i tylko niektóre śledziłem pod kątem "moich". Chętnię mogę udostępnić ochotnkom, którzy chcą przetworzyć je w postacie cyfrowej (mój osłabiony wzrok nie pozwala na odszyfrowanie wszystkich liter).
Nota bene - jeden z Cesarzów, mieszkających obecnie w Częstochowie, jest mężem mojej kuzynki, pochodzącej ze strony mojej matki, urodzonej w parafii Świnice Warckie (św. Faustyna, gdyby ktoś nie wiedział). Tenże Cesarz ma swoich przodków z parafii Koziegłowy. Ale Cesarzów nie śledziłem, gdyż dużo ich występowało w tych rejestrach.
Czy jest możliwość udostępniania plików jpg, żeby były ogólno dostępne zamiast w formacie "word'a" czy "excel'a"? Mam ich sporo.

Ireneusz Niemczyk
The following user(s) said Thank You: Paulina Kidawska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #7160 przez Damian Jureczko
Replied by Damian Jureczko on topic Parafia Koziegłówki
Paulino jeśli możesz podaj mi dane tej osoby z nazwiskiem Cesarz- dość dokładnie przejrzałem to nazwisko w Koziegłowach i Koziegłówkach, wiec możliwe, że uda mi się znaleźć jakieś połączenie z moim drzewem:)
Pozdrawiam
Damian Jureczko
Ostatnia11 lata 4 miesiąc temu edycja: Damian Jureczko od.
The following user(s) said Thank You: Paulina Kidawska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7161 przez Paulina Kidawska
Replied by Paulina Kidawska on topic Odp: Parafia Koziegłówki
Witam ponownie panie Ireneuszu
Jeżeli cokolwiek pan wie na temat cesarzów to prosze o infrmację dlaczego o tym wspominam? ponieważ brat
babci mojego męża ( Henryk Jadowski) ożenił sie z Bożeną Cesarz niestety niewiadomo mi kiedy to było, na familysearch poszukiwałam również przodków ale ciężko jest mi rozszyfrować księgi akt urodzeń, małżeństw czy zgonów po rosyjsku. Co do plików w jpg myślę że lepiej by było jakby pan je udostępnił w Excelu łatwiej by było do nich wejść. Mam pytanie czy z nazwisk o które zapytałam na forum ma pan w swojej bazie danych?
Pozdrawiam
Paulina Kidawska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7162 przez Paulina Kidawska
Replied by Paulina Kidawska on topic Parafia Koziegłówki
Witaj Damianie tylko tyle wiem że Henryk Jadowski ożenił się z Bożeną Jadowską zd. Cesarz i poszukuję informacji na temat dat jakichkolwiek. Jeżeli posiadasz takowe to prosze napisz mi je :) z góry wielkie dzięki :)
Paulina

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7163 przez Paulina Kidawska
Replied by Paulina Kidawska on topic Parafia Koziegłówki

Marek Sawicki napisał: Witam Pani Paulino. W kręgu moich zainteresowań jest również nazwisko Lula (było także zapisywane jako Lulewicz). Wywodzili się z Gniazdowa potem w którymś pokoleniu przenieśli się do Jastrzębia.
Jeśli jest Pani zainteresowana proszę wiadomość na priv.
Pozdrawiam
Marek


Witam Panie Marku
Jak panu wiadomo poszukuję nazwiska Lulewicz,gdyz pradziadek mojego Męża Błażej Kidawski ożenił się z
Agata Lulewicz, więcej informacji na ten temat nie posiadam. Jeżeli pan cokolwiek wie na ten temat czy posiada jakiekolwiek daty to bardzo proszę o informację :) Z góry bardzo dziękuje :)
Pozdrawiam
Paulina

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie