Ball Kocher Glejzer

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #35243 przez Olga Florjańska
Replied by Olga Florjańska on topic Ball Kocher Glejzer
Faktycznie pomylilam, bardzo Pani dziekuje, juz poprawilam. Pani Hanno czy wie pani cos wiecej o tych osobach?? Ciekawi mnie kim byli rodzice Wincentego , a także jak mieli na imie rodzice Katarzyny? Tworze dla swoich dzieci drzewo genealogiczne, Jedyną osobą ktora jeszcze cokolwiek pamieta jest moja tesciowa Jadwiga z Wilków, a jej dziadkiem byl Tomasz Pasieka, mąż Franciszki z d.Kocher.

OlaF
Ostatnia5 lata 3 miesiąc temu edycja: Olga Florjańska od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #35244 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Ball Kocher Glejzer
teraz jestem poza domem ale może wieczorem poszukam w notatkach bo kiedys opracowywałam parafię i chyba mam cos więcej.
The following user(s) said Thank You: Olga Florjańska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #35245 przez Roman Kempa
Replied by Roman Kempa on topic Ball Kocher Glejzer
Korzystając z tutejszej wyszukiwarki można znaleźć informacje jakie akta zostały spisane.
Wprawdzie dziś jeszcze nie wszystkie indeksy wyszukuje, ale w ciągu miesiąca do administratora dotrą ostatnie indeksy z tej Parafii. Po umieszczeniu ich w mechanizmie, wyszukiwarka będzie obejmowała wszystkie akta Parafii Truskolasy z lat 1808 - 1917.
Całe dostępne akta z Truskolas dostępne są w sieci  - Szukajwarchiwach -  szukajwarchiwach.pl/8/118/0/str/3/100#tabJednostki
The following user(s) said Thank You: Jacek Tomczyk, Olga Florjańska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #35246 przez Jacek Tomczyk
Replied by Jacek Tomczyk on topic Ball Kocher Glejzer
W naszej bibliotece jest ciekawy materiał o kolonistach z Węglowic;
file:///C:/Users/Ja/Downloads/kolonisci_niemieccy_weglowice_puszczew.pdf
The following user(s) said Thank You: Olga Florjańska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #35247 przez Romuald Kocher
Replied by Romuald Kocher on topic Ball Kocher Glejzer
Z moich informacji wynika :

Wincenty KOCHER ur. 28.04.1858 r. w Węglowicach , chrzest 02.05.1858 r. w Truskolasach nr. aktu 102 , ślub z Katarzyna Ewa  Skubała w Węglowicach w roku 1877 nr. aktu 10 ( niestety nie mam dokładnej daty ślubu / mam problemy w tłumaczeniu z rosyjskiego).
Wincenty Kocher jest synem Jakuba Kocher ur. 16.07.1817 r. w Węglowicach , chrzest 20.07.1817r. w Truskolasach nr. aktu 60, ślub zawarł w Węglowicach 26.01.1840 r. z Pal Katarzyna nr. aktu 5.
Jakub Kocher jest synem Andrzeja Kocher ur. 09.08.1793 r. w Oberroedern / Elsass , ślub zawarł w Heilmanswald Kolonia 09.09.1815 r. z Polak Franciszka nr. aktu 34.
Andrzej Kocher jest synem Antona Kocher ur. 28.01.1757 r. w Oberroedern / Elsass  i Anna Maria Herzog .
The following user(s) said Thank You: Olga Florjańska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #35248 przez Olga Florjańska
Replied by Olga Florjańska on topic Ball Kocher Glejzer
Bardzo dziekuje, w wolnej chwili prześledze te wiadomosci I naniose na drzewo. Bardzo mnie zaintrygowala ta historia. Pozdrawiam.

OlaF

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie