Ostopinko, Ostopinka, Ostapinka, Ostapinko

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7451 przez Mariola Rybak
Replied by Mariola Rybak on topic Odp: Ostopinko, Ostopinka, Ostapinka, Ostapinko
Mogę przekazać informacje na temat Tekli z Jassaków. Urodziła się
w Cykarzewie . Rodzicami jej byli Jassak Kacper (Jakub) i Antonina Z Poroszewskich z Kruszyny.
Miała brata Stanisława , Andrzeja , Jana ,który był moim pradziadkiem. Myślę , że pomogłam.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7452 przez Joanna Pączek
Replied by Joanna Pączek on topic Odp: Ostopinko, Ostopinka, Ostapinka, Ostapinko
Pani Mariolu dziękuję ze te informacje, bardzo jestem zainteresowana dalszą współpracą, ponieważ Piotr i Tekla byli moimi pradziadkami i wygląda na to że jsteśmy rodziną. Pozdrawiam Asia

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7479 przez Mariola Rybak
Replied by Mariola Rybak on topic Odp: Ostopinko, Ostopinka, Ostapinka, Ostapinko
Witam ponownie

Mam informacje na temat dziadków Tekli Jassak , byli to Antoni Poroszewski (ok. 1822-1876) oraz Rozalia z Kowalczyków.
Pozdrowienia .

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7480 przez Joanna Pączek
Replied by Joanna Pączek on topic Odp: Ostopinko, Ostopinka, Ostapinka, Ostapinko
Pani Mariolu dziękuję za te informacje i proszę o kontakt na maila j.ostopinka@gazeta.pl , może uda nam się się stwórzyć wspólną gałąź drzewa. Pozdraiwma Asia

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #12257 przez Halina Klimza
Replied by Halina Klimza on topic Odp: Ostopinko, Ostopinka, Ostapinka, Ostapinko
Witam,
w parafii Przystajń w roku 1850 z d.22.09 (FamilySearch, lata 1847-56 BMD) znalazłam akt urodzenia Michała - jego ojciec to Tytus Astapinko (Ostapinko?)
był podoficerem pułku Ni.?.wskiego? Batalion 4 Rota 12 , lat 33 ,
matka dziecka - Maryanna Klikosińska?, lat 22
chrzestni - Maciej Augustynowicz,Marianna Królikowska, świadek - Jakub Wachowski
Może to ktoś z poszukiwanej rodziny Ostopinko..?
Pozdrawiam z Nowym Rokiem

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #12277 przez Teresa Cybulska
Replied by Teresa Cybulska on topic Odp: Ostopinko, Ostopinka, Ostapinka, Ostapinko
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten akt,akt ten zawiera błędy,
matka Michała to Marianna z Klekotów z Kruszyny l.32.
Od dłuższego czasu bez skutku narazie, poszukujemy aktu ślubu tej pary, Tytusa Astapinki, Ostopinki z Marianną Klekot.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie