Poszukuję akt ślubu Marcina Trzepizur i Ludwiki Pasieka

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22446 przez Robert Przygoda
Replied by Robert Przygoda on topic Poszukuję akt ślubu Marcina Trzepizur i Ludwiki Pasieka
O tłumaczenie trzeba poprosić w dziale tłumaczenia .
The following user(s) said Thank You: Łukasz Syguda

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22449 przez Łukasz Syguda
Dziękuję za pomoc

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22483 przez Robert Przygoda
Replied by Robert Przygoda on topic Poszukuję akt ślubu Marcina Trzepizur i Ludwiki Pasieka
Witam. Pierwszą żoną Walentego Trzepizura była Franciszka Kulej akt ślubu nr 28 rok 1879 szukajwarchiwach.pl/8/116/0/2/130/skan/f...kU32MOfUJvSUuXXtGtjA , akt urodzenia Franciszki Kulej nr 95 rok 1860 szukajwarchiwach.pl/8/116/0/2/111/skan/f...7d7D7YSQWndz0jjsWv1w , akt zgonu Franciszki Trzepizur z domu Kulej nr 340 rok 1881 familysearch.org/ark:/61903/3:1:3QS7-L9S...3D2115410&cc=2115410 . Marcjanna Cer była drugą żoną Walentego Trzepizura . Pozdrawiam .
The following user(s) said Thank You: Łukasz Syguda

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22489 przez Łukasz Syguda
Dziękuję za pomoc.
Zastanawia mnie jak wy to robicie, jakie techniki szukania stosujecie że docieracie do takich źródeł. Jestem pod wielkim wrażeniem.
Jedyne co mi się nie zgadza to śmierć Franciszki datowany na 1881. Za wcześnie by pozostawić po sobie 5cioro dzieci. Chyba że był by to rok 1891.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22492 przez Krzysztof R. Osada
Replied by Krzysztof R. Osada on topic Poszukuję akt ślubu Marcina Trzepizur i Ludwiki Pasieka
Zgon zgłoszono 17/29 grudnia 1881 roku, a nastąpił on 15/27 grudnia – tak zapisano w tekście. I podano, że miała 21 lat.
The following user(s) said Thank You: Łukasz Syguda

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22497 przez Łukasz Syguda
Zostałem w błąd wprowadzony przez najstarszych z rodziny coś wiedzieli ale nie do końca.
Teraz się zgodzę pierwsza żona zmarła mając 21 lat i nie mieli dzieci. Potem ożenił się z Marcjanną Cer z domu Kulej i to z nią miał dzieci. Odnalazłem akt urodzenia syna Walentego i tam jest napisane matka Marcjanna Kulej więc już wszystko jasne.
A tak swoją drogą ciekawe jaki stopień pokrewieństwa łączył Franciszkę i Marcjanne Kulej?
Czy rodzice byli Braćmi ?

Jeszcze raz dziękuję za wszelką udzielaną mi pomoc.

Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie