Koziegłowy vs. Koziegłowki - wymieszane księgi na FS

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #29454 przez Zbigniew Małolepszy
Koziegłowy vs. Koziegłowki - wymieszane księgi na FS was created by Zbigniew Małolepszy
Temat powtarzany wiele razy. Był nawet kiedyś w jednej wiadomości na forum plik z linkami do family search z podziałem na obydwie parafie, ale nie mogę go teraz odnaleźć i nie jestem w stanie zlokalizować aktów ślubów z Koziegłówek 1820 po polsku. Bardzo proszę o ten plik jeśli ktoś ma zapisany na dysku.

Pozdrawiam,
Zbyszek
The following user(s) said Thank You: Danuta Mucha(Czarnecka)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #29455 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Koziegłowy vs. Koziegłowki - wymieszane księgi na FS
ja kiedys znalazłam akt na szukaj w archiwach.
jakie nazwisko pan szuka w tej parafii?

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #29456 przez Zbigniew Małolepszy
Replied by Zbigniew Małolepszy on topic Koziegłowy vs. Koziegłowki - wymieszane księgi na FS
Poszukuję aktu nr 24/1820 Szymona Maszczyka. Ale ten plik też by się przydał ;)
Ostatnia6 lata 11 miesiąc temu edycja: Zbigniew Małolepszy od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #29457 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Koziegłowy vs. Koziegłowki - wymieszane księgi na FS
ja szukałam aktu ur mojej prababki ur 1910r. to akta znalazłam w archiwum w Częstochowie koło jasnej góry bodajże w seminarium dla kleryków

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #29458 przez Teresa Łukasik
Replied by Teresa Łukasik on topic Koziegłowy vs. Koziegłowki - wymieszane księgi na FS
Witam!
Wszystko jest tylko trzeba troszkę poszukać. Pod wskazanym "gotowcem" nie ma takiej metryki a więc trzeba przejrzeć indeks czy też metryki. Nazwisko to występuje w miejscowości Mysłów. Genealogia jest dla cierpliwych i wymaga czasu.
familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9TR...364464401&cc=2115410

Pozdrawiam
Teresa Łukasik

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #29459 przez Zbigniew Małolepszy
Replied by Zbigniew Małolepszy on topic Koziegłowy vs. Koziegłowki - wymieszane księgi na FS
Pani Tereso, czego dotyczy ten link który Pani przesłała?
Ostatnia6 lata 11 miesiąc temu edycja: Zbigniew Małolepszy od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie