Skany ksiąg metrykalnych Parzymiechy 1808-1884

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #30897 przez Jan Sobera
Replied by Jan Sobera on topic Skany ksiąg metrykalnych Parzymiechy 1808-1884
To jeszcze raz ja. Panie Sławku, czy istnieje możliwość pozyskania skanów z parafii Dzietrzniki oraz parafii Mierzyce, te spoza katalogów publikowanych przez familysearch? Bardzo proszę o informację.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #30900 przez Sławomir Worwąg
Replied by Sławomir Worwąg on topic Skany ksiąg metrykalnych Parzymiechy 1808-1884

Jan Sobera napisał: To jeszcze raz ja. Panie Sławku, czy istnieje możliwość pozyskania skanów z parafii Dzietrzniki oraz parafii Mierzyce, te spoza katalogów publikowanych przez familysearch? Bardzo proszę o informację.

Jeżeli czegoś nie ma w katalogu familysearch to pewnie nie mam możliwości, ale proszę napisać konkretnie, o jakie roczniki chodzi, bo nie wszystko, co mają mormoni, jest w ich katalogu.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #31242 przez Robert Słomian
Replied by Robert Słomian on topic Skany ksiąg metrykalnych Parzymiechy 1808-1884
Witam Panie Sławku!
Dziękuję za 'wprowadzenie do obiegu' ksiąg z Parzymiech,bardzo ułatwiło mi to pracę.
Pan Jan już o to pytał,więc również spróbuję,a mianowicie czy ma Pan może dostęp do aktów zgonów z parafii Mierzyce z lat 1870-1888?
Zanim wybiorę się do archiwum w Łodzi lepiej zapytać :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #31243 przez Sławomir Worwąg
Replied by Sławomir Worwąg on topic Skany ksiąg metrykalnych Parzymiechy 1808-1884

Robert Słomian napisał: Witam Panie Sławku!
Dziękuję za 'wprowadzenie do obiegu' ksiąg z Parzymiech,bardzo ułatwiło mi to pracę.
Pan Jan już o to pytał,więc również spróbuję,a mianowicie czy ma Pan może dostęp do aktów zgonów z parafii Mierzyce z lat 1870-1888?
Zanim wybiorę się do archiwum w Łodzi lepiej zapytać :)

Mierzyce z AP Łódź były sfotografowane w całości i są tu:
metryki.genealodzy.pl/ar3-zs1585d
Dzietrzniki również:
metryki.genealodzy.pl/ar3-zs1469d
Ostatnia6 lata 6 miesiąc temu edycja: Sławomir Worwąg od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #31247 przez Robert Słomian
Replied by Robert Słomian on topic Skany ksiąg metrykalnych Parzymiechy 1808-1884
Ale gafę popełniłem!
Metryki dostępne,a ja zawracam głowę na forum :/
Chyba za dużo odnóg przodków w jednej chwili ogarniam i popełniam takie gafy.
Dziękuję i pozdrawiam!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #31347 przez MARLENA KRZEMIŃSKA
Replied by MARLENA KRZEMIŃSKA on topic Skany ksiąg metrykalnych Parzymiechy 1808-1884
Panie Sławomirze,
czy jest szansa aby wrzucił Pan jeszcze raz skany z parafii Parzymiechy ? Rzadko zaglądam na stronę, ostatnio byłam kilka miesięcy temu i nie zauważyłam, że sprawił Pan taki prezent. Byłabym bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
Marlena Krzemińska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie