Przodkowie Steafana Grobelniaka syna Józefa I Marianny z Kłobucka Zagorze

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #35264 przez Olga Florjańska
Witam. Panie Romanie , rozmawiałam z wnuczką Józefa moja ciocia i przekazałam jej informacje jakie mi Pan podał i ona teraz coś kojarzy z rodzina Szczypiór. Jeśli chodzi o ta datę urodzenia to ciocia mówi ze ta data na pomniku nie była czytelna i została źle poprawiona.  Wszystko wskazuje na to ze to ten sam Józef. Zmyliło mnie to że Józef i Marianna pochowani są w jednym grobie. 
Panie Romanie bardzo dziękuję za te informacje. Mam już jakieś zaczepienie i będę chciała dowiedzieć się czegoś więcej.
Pozdrawiam.

OlaF

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #35269 przez Roman Wierus
Udało mi się połączyć Pani dziadka Stefana bezpośrednio z Justyną Wierusz i jej mężem Błażejem Grobelniakiem:
wierus.pl/relationship.php?altprimaryper...primarypersonID=I909

W związku z tym jesteśmy spokrewnieni w 9 pokoleniu :) :
wierus.pl/relationship.php?altprimaryper...rimarypersonID=I5121

pozdrawiam,
Roman
The following user(s) said Thank You: Olga Florjańska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #35273 przez Olga Florjańska
Witam. Bardzo mi miło :) Dzięki Panu moje drzewo rozrasta się. Jeśli uda mi się dotrzeć do aktu urodzenia dziadka Stefana, wszystko się wyjaśni . Najgorsze dla mnie jest to że w języku rosyjskim :(  Jestem dopiero początkującym poszukiwaczem, ale nie poddam się. Panie Romanie zapytam jeszcze , czy te akty odnośnie Grobelniaków tłumaczył Pan na język polski?
Pozdrawiam Ola.

OlaF

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #35274 przez Roman Wierus
Witam,
Jeśli chodzi o tłumaczenia aktów to proszę napisać prośbę na forum (zakładka tłumaczenia), jest grono naszych wspaniałych forumowiczów, którzy pomogą w tłumaczeniu aktów :)

W razie dalszych pytań dotyczących Grobelniaków lub szerzej metryk z Kłobucka proszę pisać na priv.

pozdrawiam serdecznie,
Roman

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #35291 przez Olga Florjańska
Super dziekuje bardzo, bede pisac ;) Pozdrawiam .

OlaF

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie