Szukam - nazwisko Badora

Więcej
4 lata 1 tydzień temu #39508 przez Agnieszka Bad
Replied by Agnieszka Bad on topic Szukam - nazwisko Badora
Dziekuje p.Andrzeju za te informacje , niestety dotej pory nieruszylam z miejsca . Brakuje mi czasu na ponowne "wglebienie" sie w tym temacie . To juz ostatnia moja rodzina do zrobienia . Wiekszosc szukania do tej pory szlo nawet szybko . Na FS sa dostepne skany akt z Siewierza , Kozieglow , sw.Zygmunta gdzie moglam spokojnie znalesc potrzebne informacje o rodzinie. Skany z Poczesnej nie sa kompletne, i tu dla mnie zatrzymuje sie poszukiwanie. Na obecna sytuacje zostaje mi  tylko skontaktowanie sie z albo parafia w Poczesnej lub z AP w Czestochowie.  Z rozmowy przez telefon , musze byc osobiscie aby otrzymac potrzebne mi informacje . 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #40760 przez Agnieszka Bad
Replied by Agnieszka Bad on topic Szukam - nazwisko Badora
Dzis przez przypadek znalazlam pra przodkow mojego meza . Radosc jest ogromna , dlugo niemoglam ruszyc z miejsca . Udalo sie hahah teraz czas na uzupelnienie danych . Z danych ktore dzis znalazlam wynika ze nazwisko bylo pisane raz Bodora a raz Badora. To nazwisko pojawialo sie w ksiegach Poczesnej ale niemoglam nic potwierdzic az do dzis . Juz wiem ze nazwisko pochodzi z Klepaczki/Starczy . 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie