Dokumentacja pracownicza - ZUS Częstochowa

Więcej
4 lata 4 dni temu #39556 przez Wioletta Drej (Dynus)
Dokumentacja pracownicza - ZUS Częstochowa was created by Wioletta Drej (Dynus)
Witam serdecznie:-)
Zamierzam wystąpić do częstochowskiego oddziału ZUS z pismem o udostepnienie/przekazanie niepłacowych dokumentów moich przodków. Czytając jednak informacje jak się do tego zabrać, jestem pełna obaw i mam wiele wątpliwości czy w ogóle jest sens, żeby od razu nie otrzymać Decyzji odmownej.
Czy na jednym piśmie można występować o udostępnienie dokumentów kilku przodków?
Na chwilę obecną najbardziej zależy mi na dokumentach mojej prababci (oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie koniecznie muszą być w nich jakieś super informację), której niestety nie znam nr PESEL. Mam ksero aktu jej zgonu, znam ostatnie miejsce zamieszkania, znam imiona jej męża i dzieci i koniec. Czy takie informacje wystarczą?
Czy ktoś występował w tej sprawie do częstochowskiego ZUS? Sprawa zakończyła się pozytywnie?
Proszę o wskazówki jak prawidłowo napisać takie pismo, co musi być koniecznie w nim zawarte?
Bardzo dziękuję za każdą uwagę.
Pozdrawiam
Wiola
PS. Takie same informacje mam o córce prababci, mojej babci, stąd pytanie czy od razu mogę wnioskować o dokumenty babci, dziadka itd.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie