wyszukiwarka nazwisk -cmentarz Św. Częstochowa

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #4011 przez Monika Kobyłkiewicz
Replied by Monika Kobyłkiewicz on topic Odp: wyszukiwarka nazwisk -cmentarz Św. Częstochowa
W przypadku mojej rodziny niestety tak nie jest a raz nawet powielony jest błąd z pomnika. Moja praprababcia ma złą datę śmierci na pomniku (kiedyś kamieniarz musiał zgubić "I" i zamiast "VI" jest "V".

Pozdrawiam
Monika

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #4013 przez Mariusz Kolmasiak
Replied by Mariusz Kolmasiak on topic Odp: wyszukiwarka nazwisk -cmentarz Św. Częstochowa
Zatem twórcy strony nie byli konsekwentni. Na grobie znajomej mi osoby pochowanej na tym cmentarzu nie ma daty urodzenia, a na stronie jest podana. Niemniej taki drobiazg nie powinien mieć wpływu na ocenę całokształtu tego dzieła, bo to jest niesamowita strona, oby takich więcej!

Pozdrawiam
MK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #4014 przez Jerzy Bartnicki
Replied by Jerzy Bartnicki on topic Odp: wyszukiwarka nazwisk -cmentarz Św. Częstochowa
Witam.
Jestem pod wielkim wrażeniem.wielkie ukłony dla pomysłodawców.
Dzięki temu odszukałem grób wujka i wiem jak wygląda.
Strona niesamowita.
Pozdrawiam
Jerzy Bartnicki

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #4015 przez Przemysław Lizurej
Replied by Przemysław Lizurej on topic Odp: wyszukiwarka nazwisk -cmentarz Św. Częstochowa
U mojego pradziadka też kamieniarz był na bakier z cyferkami rzymskimi i zamiast VI - czerwiec, zrobił IV - kwiecień :(

Przemysław Lizurej (LIZUREJP@YAHOO.COM)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #4017 przez Florian Huras
Replied by Florian Huras on topic Odp: wyszukiwarka nazwisk -cmentarz Św. Częstochowa
Uprzejmie przypominam,że funkcjonuje również wyszukiwarka nazwisk i grobów dot.częstochowskiego cmentarza komunalnego.
www.ck-czestochowa.pl/wyszukiwarka-grobow/szukaj
Pozdrawiam HF
The following user(s) said Thank You: Monika Kobyłkiewicz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie