Mój wykres przodków - a w nim może Ktoś znajomy?

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #4082 przez Robert Kunert
Witam

W poszukiwaniu swoich przodków znalazłem się w takim miejscu, gdzie wypada zatrzymać się na moment, obejrzeć za siebie i spróbować jeszcze raz z dystansem spojrzeć na swoje materiały.

W drzewie genealogicznym znalazły się osoby z parafii w Przystajni, Starokrzepicach, Truskolasach, Kłobucku, Białej Górnej.

Utknąłem w poszukiwaniu przodków z rodzin Dybek, Cykowski i Mrozek.

Czy ktoś z Koleżanek/ Kolegów mający dostęp do AACz przeglądając materiały parafii w Truskolasach zechce spojrzeć w "spis ślubów" w tejże parafii i odnotować ewentualny zapis z lat 1800-1807 dotyczący ślubu Tomasza Mrozek i panny Żerdzińskiej ?

Jeśli Kogoś zainteresuje wykres i znajdzie wspólnych przodków proszę o kontakt.

Robert Kunert

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #4083 przez Jacek Tomczyk
Panie Robercie!

Zmartwię Pana, zapisy metrykalne Truskolas przed 1808 roku są niestety nieosiągalne. Wszystko spaliło się we wrześniu 1939 roku.
Jest nawet dokument wystawiony przez Niemców potwierdzający ten fakt. Gaśnie nadzieja, że może gdzieś.....
Wszyscy badający ten teren mają ten problem. Wcześniej przed 1737 rokiem Truskolasy należały do Kłobucka. Księgi są, tylko jak powiązać te sznurki, to trzy pokolenia.

pozdrawiam

Jacek Tomczyk
Ostatnia12 lata 7 miesiąc temu edycja: Jacek Tomczyk od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #4084 przez Robert Kunert
:( a to mnie Pan zmartwił

Ale zawsze jest nadzieja, trzeba tylko przekopać księgi zgonów, - haha sporo ich - i mieć nadzieję że w akcie zgonu, jeśli się go znajdzie, podadzą miejsce urodzenia Tomasza Mrozka i nie będzie to parafia truskolaska. Więc wszystko przede mną :)

Robert Kunert

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie