Mormoni Warszawa -moje mikrofilmy

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #7045 przez Robert Kunert
Mormoni Warszawa -moje mikrofilmy was created by Robert Kunert
Witam

Do lutego w Warszawie pod moim nazwiskiem, pozostają mikrofilmy:

- Lutomia (Świdnica) - Leutmannsdorf ur. 1714-1800

- Alt Schalkowitz (Opole) Taufen 1751-1797 (Alt Schalkowitz) -- Taufen 1798-1811 (Chrosczütz) -- Taufen 1798-1811 (Alt Schalkowitz) -- Taufen 1798-1811 (Poppelau)

-Łowkowice (Kluczbork) ur. 1765-1870

Wkrótce również pojedyncze mikrofilmy z :

-Sierakowa Śląskiego (Lubliniec), ur.1936-1947, śl 1766-1859, zgony 1822-1833 katolickie

-Strzelec Opolskich ur. 1823-1859 katolickie

- Żytniowa - wieluńskie (Akta urodzeń, małżeństw, zgonów 1841-1856, 1865) katolickie

Pozdrawiam

Kuntz

Robert Kunert
Ostatnia11 lata 4 miesiąc temu edycja: Robert Kunert od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7093 przez Honorata HUK/SKĄPSKA
Replied by Honorata HUK/SKĄPSKA on topic Mormoni Warszawa -moje mikrofilmy
Witam Panie Robercie. Jestem zainteresowana Żytniowem. Mam akt ślubu Konstancji Skąpskiej i Bogumiła Brodzkiego- w akcie błąd napisano Brocki z 1851 roku z parafii Wielgomłyny,z którego wynika,że ten Bogumił był właścicielem części wsi Żytniowa/Wielunia. Jeszcze w roku 1852 i 1854 w parafii Wielgomłyny z tego małżeństwa urodzili się dwaj synowie, ale potem ślad po Brodzkich zaginał. Może się przenieśli do Żytniowa i jeżeli są tam jakieś akty to bym była bardzo wdzięczna. Pozdrawiam Honorata Huk ( Skąpska )

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7094 przez Robert Kunert
Replied by Robert Kunert on topic Mormoni Warszawa -moje mikrofilmy
Witam

Mikrofilm w statusie wysyłki. Gdy będę sprawdzał Leśniaków sprawdzę również Brodzkich :) Nie wiem jednak kiedy dokładnie będę. Ostatnio wiele zmian na gorsze. Długa przerwa świąteczna, skrócone godziny otwarcia a ostatnio jeszcze spóźniający się administrator, do tego mało życzliwy biurokrata. Brakuje sióstr z którym tak miło się współpracowało.

Robert Kunert

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie