Szukam informacji na temat rodziny Duda

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #9019 przez Gabriela Stefanczyk
Szukam informacji na temat rodziny Duda was created by Gabriela Stefanczyk
Szukam informacji na temat rodziny Duda . Dziadek miał na imie Antoni Duda ozenil sie z Helena z domu Torbus. Miał dzieci syna Janusza i córke Bozene. Jego rodzice pochodza z Zabijaka lub Szklanej Huty.Wiem ze miał rodzine w Szklanej Hucie.Jesli ktos cos wie prosze o informacje.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #9020 przez Teresa Łukasik
Replied by Teresa Łukasik on topic Szukam informacji na temat rodziny Duda
Witam! Proszę podać więcej informacji o dziadku. Kiedy jest urodzony, lub w jakim wieku są dzieci. W Zabijaku nie kojarzę Dudów. Byli i są natomiast w Szklanej Hucie, Pińczycach, Hucisku. Pozdrawiam Teresa Łukasik
Ostatnia10 lata 11 miesiąc temu edycja: Teresa Łukasik od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #9021 przez Gabriela Stefanczyk
Replied by Gabriela Stefanczyk on topic Szukam informacji na temat rodziny Duda
Dziadek mój zmarł w 1996r. Dziadek urodził sie chyba w Szklanej Hucie dokładnie nie pamietam, wiem tylko ,ze urodził sie w drewnianym domku blisko lasu. Ozenił sie z Helena z domu Torbus. Dzieci jego to Bożena mieszka w Koziegłowach i syn Janusz .mój tata zmarł 2010roku. Mój dziadek miał brata Józka lub Mietka ktory miał żone Stanisławe juz tez nie zyje . Wiem ze miala rodzine w Szklanej Hucie. Dziadek przeprowadził sie do Sosnowca i tam mieszkał do śmierci.Wiem ze dziadek miał pole i sad. Jako male dzieci jezdzilismy zbierac porzeczki .

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie