Spisy ludności parafiami województwa krakowskiego 1790-1792

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #10592 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Spisy ludności parafiami województwa krakowskiego 1790-1792
Panie Rafale.. Bardzo dziękuję za informacje o nazwiskach Łyszczarz i Biczak. Na razie nie wiem, czy ktoś był moim przodkiem.. Może, gdyby znalazł się akt urodzenia Wincentego Łyszczarza i Stanisława Biczaka, to coś by się wyjaśniło.. Nie wiedziałam, że parafia Przybynów należała w tamtych czasach do województwa krakowskiego. Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #14610 przez Maria Lipka-Stępniewska
Replied by Maria Lipka-Stępniewska on topic Spisy ludności parafiami województwa krakowskiego 1790-1792
Panie Rafale,
mam nadzieję,że temat jest nadal aktualny i można Pana prosić o pomoc.Jeżeli tak to proszę o sprawdzenie w parafii Włodowice
następujących nazwisk:
Filip Myga i Małgorzata Radosz
Adam Bramora i Anna Filipek
Wojciech Filipek i Agnieszka
Paweł Pasternak i Franciszka Mucha
Paweł Mucha i Anna Palaczka

Pozdrawiam ML-S

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #15506 przez Maria Lipka-Stępniewska
Replied by Maria Lipka-Stępniewska on topic Spisy ludności parafiami województwa krakowskiego 1790-1792
Panie Rafale,podrzucam temat w nadziei,ze zajrzy Pan na stronę i rzuci się Panu w oczy.
Pozdrawiam Maria Lipka-Stępniewska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #15509 przez Joanna Tomżyńska
Replied by Joanna Tomżyńska on topic Spisy ludności parafiami województwa krakowskiego 1790-1792
Jeśli temat jest aktualny to proszę o sprawdzenie czy gdzieś występuje nazwisko Koziński/ Kosiński. Podejrzewam wieś Poszyn w okolicach Puszczy Niepołomickiej.
Takie dane były w akcie zgonu, ale do urodzin nigdy nie dotarłam, ani do ślubu.
Joanna

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #17085 przez Maria Lipka-Stępniewska
Replied by Maria Lipka-Stępniewska on topic Spisy ludności parafiami województwa krakowskiego 1790-1792
Panie Rafale,wiem ze zaglada Pan od czasu do czasu na forum,dlatego proszę usilnie o odpowiedz.Bardzo mi na tym zalezy. Pozdrawiam Maria Lipka-Stępniewska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 1 tydzień temu #18743 przez Zdzisława Rajczyk
Replied by Zdzisława Rajczyk on topic Spisy ludności parafiami województwa krakowskiego 1790-1792
Prosze o podanie informacji o Mikolaj Rajczyk Jozef Rajczyk, Ignacy Rajczyk Jakob Rajczyk, parafia Przybynow. Dziekuję i pozdrawiam. Zdzislawa Rajczyk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie