Marcin czy Katarzyna Madejscy (Koziegłówki)

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #34430 przez Robert Bereszko
Replied by Robert Bereszko on topic Marcin czy Katarzyna Madejscy (Koziegłówki)
zakładam tak czy siak, że to rodzina - tym bardziej, że miejscowość ta sama. Koligacja pewnie z jakiejś dawniejszej faktycznie gałęzi...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #34431 przez Sławomir Binczak
Replied by Sławomir Binczak on topic Marcin czy Katarzyna Madejscy (Koziegłówki)
Analizując swoich przodków w tej parafii, 150 lat, myślę, że spowinowacony jestem chyba ze wszystkimi w tych okolicach.

Skąd się wzięli w Koziegłówkach Zenderowscy?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #34432 przez Robert Bereszko
Replied by Robert Bereszko on topic Marcin czy Katarzyna Madejscy (Koziegłówki)
ja powiem więcej: okazuje się, że moi przodkowie (pochodne Bereska, Berezka, Bereza) to jedna rodzina - wywodząca się z jednego pnia i zamieszkująca całą okolicę. Tak na razie przypuszczam i myślę, że mam rację.... Ale na razie szukam ku temu dowodów metrykalnych.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #34500 przez Grażyna Rebell-Cieniewska
Replied by Grażyna Rebell-Cieniewska on topic Marcin czy Katarzyna Madejscy (Koziegłówki)
Pierwotne są te pisane po łacinie, z zapisem o narodzinach Katarzyny. Wydaje mi się, że piszącemu "nadmiar Marcinów" pomieszał wpisy, bo i ojciec i chrzestny takie mieli imię. Nie wiem czy sprawdzałeś w rubrykach płeć, czy nie ma błędu w poprzedzających i następnych wpisach. Ja bym przyjęła, że urodziła się Katarzyna, jej istnienie potwierdza akt ślubu a czy jest jakiś akt potwierdzający życie Marcina.
Powodzenia Grażyna

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #35172 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Marcin czy Katarzyna Madejscy (Koziegłówki)
u mnie jest to nazwisko w drzewie
najdalej co doszłam to
marcin bereza mąż marianny , mieli syna antoniego ur 1684 r
antoni mąż malgorzaty maszczyk , mieli dzieci jistyna , stanisław , jan , zofia , petronela

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie