Zona Jozef Jagiello

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #40103 przez Halina Jagiello
Zona Jozef Jagiello was created by Halina Jagiello
Dzien dobry!  Ja szukam informacije o mojej pra babci.  Ja tylko wiem ze ona byla zonata z Jozef Jagielo (on sie urodzil w Zlochowice w roku 1864 do rodzicow Ignacy Jagiela i Aniela Ciapa).  Ja szukam jej imie, nazwiszko, jej rodzicow, itd. Dziekuje! 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #40114 przez Krzysztof Kucharski
Replied by Krzysztof Kucharski on topic Zona Jozef Jagiello
Witam.
W akcie urodzenia Józefa z 1864r zapisani są rodzice: o. Ignacy Jagieła - l.32 - kowal w Złochowicach m. Aniela Ciapa - l.28
Moim zdaniem właściwe imię matki to FRANCISZKA.
- akt nr.111/1860 - par. Truskolasy - w Pankach rodzi się Katarzyna / o. Ignacy Jagieła - l.21 - kowal w Pankach m. Franciszka Ciapa - l.24
- akt nr. 173/1862 - par. Truskolasy - w Pankach rodzi się Anna / o. Ignacy Jagieła - l.29 - kowal w Pankach m. Franciszka Dziaba (Ciapa) - l.28 /
- akt nr.58/1837 - par. Danków - w Iwanowicach rodzi się Franciszka / o. Marcin Ciapa m. Katarzyna Szaran ( Szaraniec ) /
Odnośnie samego Józefa, potrzebne są dodatkowe informacje / np: gdzie zmarł , imiona dzieci i gdzie się rodziły /
 Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #40115 przez Halina Jagiello
Replied by Halina Jagiello on topic Zona Jozef Jagiello
Dziekuje bardzo za szybka odpowiedz!  Niestety nie wiem gdzie i kiedy Jozef Jagiela zmarl.  On mial dzieci Jakub, Malgorzata, Jadwiga, Zosia, Walenty i Michal.  Jakub sie zdajsze urodzil w Starokrzepice w roku 1890. On zmarl w Panki w roku 1973.  Jego zona byla Anna Antonczak.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu - 3 lata 10 miesiąc temu #40135 przez T.A. Bogacz
Replied by T.A. Bogacz on topic Zona Jozef Jagiello
Józef Jagieła był żonaty z Marcianną  Widera  .  Dzieci  urodz. w Starokrzepicach  to : JAKUB  * 1892  MICHAŁ  * 1894  * ( żona  Zofia  Widera  ślub: 1922 )   MARIANNA  * 1897   ( mąż Paweł  Kopczyński  ślub: 1926  Prusy  par. Parchin )   MAŁGORZATA  * 1900   WALENTY  * 1903    ZOFIA  *  1905   JADWIGA  *  1908  ( mąż  Tadeusz  Janik  ślub: 1934 ) .    Ślub  Józefa  i  Marcjanny  26.11.1888 r. Starokrzepice .  Marcjanna  Widera  urodz.  Starokrzepice   01.01.1869 r.  rodz.  Roch  i  Victoria  Marcińczak .  Siostra  Józefa  - Marianna  urodz.  * 1868  Starokrzepice   ?   oj. Ignacy i Anna  Ciapa .
Ostatnia3 lata 10 miesiąc temu edycja: T.A. Bogacz od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #40137 przez Halina Jagiello
Replied by Halina Jagiello on topic Zona Jozef Jagiello
Dziekuje za informacije!  Czy Marcjanna Widera sie urodzila w Starokrzepice?  W ktorem roku ona zmarla?  W ktorem roku Jozef Jagiela zmarl?
Z powazaniem

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu - 3 lata 10 miesiąc temu #40138 przez T.A. Bogacz
Replied by T.A. Bogacz on topic Zona Jozef Jagiello
Józef Jagieła  zm. 06.10.1922 r.  Starokrzepice , a jego  żona  Marcjanna  zd. Widera  zm.  14.01.1937 r.  Starokrzepice .   Pozdrawiam .     Ignacy  Jagieła  zmarł  02.04.1888 r.  Starokrzepice  ( syn  Stanisława  i  Marianny    ?   )  którego  zoną  była  Franciszka  Ciapa  -  nie  wiadomo  czy  to  ten  sam  Ignacy . 
Ostatnia3 lata 10 miesiąc temu edycja: T.A. Bogacz od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie