Szukam krewnych z rodz. Belka , krewnych Marianny Belka-Grondys

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #40427 przez Henryk Symainski
Witam,
zacznę może od tego że  "zaginęło" mi trzech kuzynów mojego dziadka, Jana, Pawła i Augustyna Belka urodzonych w Nowej Wsi koło Gorzowa Śl.
Jan urodził się 08.12.1890, Paweł 05.01.1893, Augustyn 03.06.1896, ich rodzicami byli Fryderyk Belka i Julia Ropot.

Tutaj na forum,  jakieś pięć lat temu Pan Antoni Grondys prosił o przetłumaczenie aktu ślubu między Piotrem Grondys i Marianną Belka z 1892 roku z którego wynikało że Marianna urodziła się  Prusach we wsi Libionsach.
Chodzi tutaj o kolonię Libiąż między Gorzowem i Nową Wsią, a ojciec Marianny Józef był starszym bratem Fryderyka, ojca moich poszukiwanych.
I tutaj chciałbym się dowiedzieć czy ktoś tutaj albo Pan Antoni wie coś  o osobach których szukam ???

Dodam jeszcze że rodzice Marianny zawarli związek małżeński w Gorzowie Śl. 03.06.1870 a Rozalia Tomińska urodziła się w Nowej Wsi 14.04.1844 roku, jej rodzice to Jan i Rozalia z domu Twardawa.
Daty urodzenia Józefa chyba nie ustalę bo urodził się po 1844 roku i księgi chrztów z Gorzowa w tamtym czasie są prawie nieczytelne ale z księgi ślubów wiem że jego rodzicami byli Karol i Julia Malecha.

Maianna urodziła się prawdopodobnie w 1872 roku ale i tutaj mam pecha bo jest całkowity brak chrztów 1868 do 1877.

Pozdrawiam
Henryk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie