Rodzina Kroczyce lub Ogrodzieniec szukam

Więcej
3 lata 3 tygodni temu #41996 przez Marzena Gajdziak
Rodzina Kroczyce lub Ogrodzieniec szukam was created by Marzena Gajdziak
Witam Serdecznie
Zgłaszam się do Was z Prośbą o pomoc
Otóż Szukam Historyka Regionalistę lub inna osobę co zna historię Kroczyc i Ogrodzieńca pod kontem Nazwisk .Wiem że tam mieszka moja rodzina ale obecne nazwisko co ja znam wymarło .Feliks Fiszer / Fisher / Fisier / Firek / Fisiur / Fisiór / Fisior w 1875 roku żeni syna Mikołaja z panną z Żelisławic i sam z żoną lub bez niej wyjeżdża w okolice Kroczyc lub Ogrodzieńca . Wiem że miał 3 córki i nazwisko mogło wymrzeć . w 1878 roku jest ojcem chrzestnym na chście wnuczki czyli córki Mikołaja o imieniu Tekla . Wiem ze miedzy 1930 a 1960 rokiem była jego córka czy wnuczka bo chciała nawiązać kontakt z rodziną ale więcej nie wróciła . Żoną poprzednią Feliksa była Magdalena z domu Twardokęs. Feliks był pracownikiem na dworze Zalaszewskich w Żelisławicach i wyrabiał wędliny mięsa , był dobry ale po ślubie syna wyjechał w wasze okolice .

Jeżeli ktoś ma indeksy np ślubu gdzie będzie Feliks pod którąś wersją nazwiska oraz urodziny i zgony to prosiłabym o kontakt . W 1873 roku umiera córka Feliksa czyli Julianna w wielu 11 lat .
Za każda pomoc dziękuje i pozdrawiam

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie