Akt ślubu Kieras i Śliwa 1830 z parafii Myszków-Mrzygłód NMP Różańcowej

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu #42998 przez Kamil Wieczorek
Tak, miał braci Tomasza, Ignacego. i Antoniego i siostre Anne. A ich rodzicami byli Jakub Zaborowski i Petronela Kubik.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu - 2 lata 4 miesiąc temu #42999 przez J K R
Tomasz 1839-1879?
Miał żonę Mariannę Kulej?
Te metryki są z Kłobucka?

Pozdrawiam JKR.
Ostatnia2 lata 4 miesiąc temu edycja: J K R od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu #43001 przez Kamil Wieczorek
To chyba inny Tomasz, żony nie znalazłem ale urodził się w 1863 roku w parafii Truskolasy

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu - 2 lata 4 miesiąc temu #43017 przez J K R

Czyli chyba już nic więcej nie znajde związanego z  Maciejem Zaborowskim skoro metryki z Truskolas sprzed 1808 roku spłoneły.  Maciej musiałby się urodzić koło 1720 roku.

Ostatnią osobą w moim drzewie genealogicznym która miała nazwisko Zaborowski, była moja prababcia Zofia Zaborowska, i żyła od 1895 roku do 1985 razem z mężem Józefem Dudkiem i mieszkali w Konieczkach. A rodzicami Zofii byli Franciszek Zaborowski i Anna Skoczylas ze Zwierzyńca. Zofia miała 4 rodzeństwa: Marianne, Ignacego, Józefe i Antonine. Może w Węglowicach lub Czarnej Wsi żyją potomkowie kogoś wlaśnie z rodzeństwa Zofii jej ojca Franciszka.

Kilka dni i nocy zarwałem ale:

Franciszek Zaborowski (żona Anna Skoczylas) miał ojca Jakuba (żona Petronela Kubik), który był synem Leona, Jana.
Jan, Leon natomiast miał jeszcze syna Tomasz (żona Marianna Kulej).
Linia Zaborowskich mieszkających obecnie w Węglowicach, Czarnej Wsi to właśnie od niego pochodzi a po mieczu czy kądzieli spokrewnieni są z Rubikami, Matyjami, Olszewskimi, Kurzaczami itd.

Petronela Kubik miała również męża Kapuścik Szymon, była córką Jakuba i Agaty.

 

Pozdrawiam JKR.
Ostatnia2 lata 4 miesiąc temu edycja: J K R od. Powód: ty

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu #43020 przez Kamil Wieczorek
Właśnie dzieci Jana Leona jeszcze nie wszystkie znalazłem. tylko siostry Jakuba, bo to jest mój bezpośredni przodek. 
Myślałem że cała rodzina Jakuba zmarła w epidemii w 1847r. bo w tym roku znalazłem akty zgonu od Leona i matki Jakuba Katarzyny i ich dwóch córek.
 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #43792 przez Wiktor Majka
Witam serdecznie poszukuję aktu ślubu moich przodków Pawła Kierasa i Ewy Śliwy z parafii Mrzygłód roku 1830. Czy może ma ktoś z Państwa do niego dostęp?
Był bym bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam Wiktor

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie