Walentyna Świtała mama Emanuela Nagiel

  • Iwona Podlejska z domu Nagiel
  • Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
2 miesiąc 3 tygodni temu #45937 przez Iwona Podlejska z domu Nagiel
Replied by Iwona Podlejska z domu Nagiel on topic Walentyna Świtała mama Emanuela Nagiel
Chodzi mi o Emanuela Nagiel urodzonego w 1837 i jego żonę Joannę z Gabrielów urodzoną w 1835 r.
Emanuel to mój pra pra pra dziadek pochodził z Woli Hankowskiej i tutaj właśnie moje poszukiwania się kończą nie wiem jak mam dalej szukać? Chodzi mi o ich rodziców. 
Napisał Pan wcześniej ze Emanuel Nagiel to syn Karola i Marianny ur. w Libau na śląsku a Joanna Gabriel ur w Stobrawie na śląsku jakbym mogła prosić o linki do tych informacji będę wdzięczna. Bo szukam i nic nie mogę znaleźć. 
 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 miesiąc 3 tygodni temu #45938 przez Barbara Szwarcer
Replied by Barbara Szwarcer on topic Walentyna Świtała mama Emanuela Nagiel
Proszę wejść do Geneteki, parafia Biała, wpisać tylko imię Emanuel albo Joanna Gabriel. Jest skan aktu ślubu w 1857 r nr 24., po polsku. Tam jest wszystko napisane. A potem szukać ksiąg z Lubawki i Stobrawy. 

B. Szwarcer
The following user(s) said Thank You: Iwona Podlejska z domu Nagiel

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Iwona Podlejska z domu Nagiel
  • Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
2 miesiąc 3 tygodni temu - 2 miesiąc 3 tygodni temu #45957 przez Iwona Podlejska z domu Nagiel
Replied by Iwona Podlejska z domu Nagiel on topic Walentyna Świtała mama Emanuela Nagiel
Dzień dobry
Jestem Panu Edwardowi i Pani Basi bardzo wdzięczna za pomoc gdyż okazało się, że moje korzenie przenoszą się do Lubawki. To wielkie odkrycie dzięki Państwu mojego kolejnego przodka pra pra pra pra dziadka i babci. Jeśli jest możliwość mnie  pokierować gdzie szukać metryk z Lubawki (Liebau) i Stobrawy. To będzie dla mnie ogromne szczęście. 
Jeszcze raz ogromnie Dziękuję!
Ostatnia2 miesiąc 3 tygodni temu edycja: Iwona Podlejska z domu Nagiel od.
The following user(s) said Thank You: Edward Głowacki

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 miesiąc 3 tygodni temu #45958 przez Barbara Szwarcer
Replied by Barbara Szwarcer on topic Walentyna Świtała mama Emanuela Nagiel
Lubawka Archiwum Państwowe w Wrocławiu, oddział Jelenia Góra. Na stronie szukajwarchiwach jest wykaz, niestety bez skanów, trzeba pisać do Archiwum. 
Stobrawa Archiwum Państwowe w Opolu. 
Może też na Family Serach ale ja się nie doszukałam. Proszę napisać do opolskich genealogów, Stobrawa to ich rejon, może coś podpowiedzą. 

B. Szwarcer
The following user(s) said Thank You: Edward Głowacki, Iwona Podlejska z domu Nagiel

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Iwona Podlejska z domu Nagiel
  • Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
2 miesiąc 3 tygodni temu #45960 przez Iwona Podlejska z domu Nagiel
Replied by Iwona Podlejska z domu Nagiel on topic Walentyna Świtała mama Emanuela Nagiel
Dziękuję za wskazówki i pozdrawiam.
I.Podlejska
The following user(s) said Thank You: Edward Głowacki

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie