Slad rodziny Leona Wręczyckiego zam.Nowiny

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #3181 przez Jan Blukacz
Slad rodziny Leona Wręczyckiego zam.Nowiny was created by Jan Blukacz
Mój teść Leon Wręczycki/ ur.1919 r zm.1988 r/mieszkał w Nowinach gm.Wręczyca,wiem że pochodził z rodziny wielodzietnej on był ostatnim dzieckiem.Urodził sie w Koskach k.Panek.Wiem o bracie Wawrzyńcu zam. w Kulejach,brat Jan mieszkał w Taninie k/Lisowa,słyszałem o siostrze ,która wyszła za mąż za Kapuścika z Zerdziny k/Panek.To jednak nie jest całe rodzeństwo.Jeżeli
ktoś może podzielić się informacjami dot tej rodziny to będę wdzięczny.
Załączam zdjęcie teścia może ktoś go pozna.Ożenił sie z Marianną Przysucha w Nowinach.

Załącznik DSC01509.JPG nie został znaleziony

Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #3182 przez Helena Matuszczyk
Replied by Helena Matuszczyk on topic Odp: Slad rodziny Leona Wręczyckiego zam.Nowiny
Mam prośbę może podał byś imiona rodziców teścia,było by łatwiej. Ja też poszukuję Wręczyckich Wojciecha i Rozalię z domu Ceglarek z pokolenia rodziców Twojego Leona.Pozdrawiam Helena Matuszczyk.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #3183 przez Jan Blukacz
Replied by Jan Blukacz on topic Odp: Slad rodziny Leona Wręczyckiego zam.Nowiny
rodzicami mojego teścia byli Jan i Ewa zd. Lizurej.Teść urodził się 2 marca 1919 r w Koskach. Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #3185 przez Helena Matuszczyk
Replied by Helena Matuszczyk on topic Odp: Slad rodziny Leona Wręczyckiego zam.Nowiny
Witam , to jednak nie moi Wręczyccy.Ja też szukam trochę w ciemno. Moja rada poparta doswiadczeniem jest taka.Pani w USC we Wręczycy jest bardzo miła i pomocna,proszę zwrócić się do niej z prośbą, może poszuka.Ja tak robiłam.Dzwoniłam i umawiałam się na telefon za parę dni.Dzięki niej moja wiedza o rodzinie bardzo wzrosła. Tel. 34 31 70 245. Owocnych poszukiwań.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3713 przez Marek Preiss
Replied by Marek Preiss on topic Odp: Slad rodziny Leona Wręczyckiego zam.Nowiny
Wojciech Wręczycki

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3714 przez Marek Preiss
Replied by Marek Preiss on topic Odp: Slad rodziny Leona Wręczyckiego zam.Nowiny
Wojciech Wręczycki jest zapisany jako ojciec w akcie urodzenia
pewnej osoby w 1934r w Zakopane. Może tego Wojciecha Pani Helena poszukuje?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie