PRASKI KUNERT SOLUCH

Więcej
16 lata 3 tygodni temu #413 przez Robert Kunert
PRASKI KUNERT SOLUCH was created by Robert Kunert
Witam
Poszukuję informacji o rodzinie:

- Stefanii Kunert (z domu Praski ur. 22 maja 1895, zmarłej w 24.04.1977 r. w Antonowie gm. Przystajń, (rodzice Konstanty Praski i Józefa Dybek) , żonie Maksymiliana Kunert

- Auguście Wilhelmie Kunert ur. około 1841r., zmarłym 09,02,1924 w Przystajni (rodzice Anton Kunert i Joanna)


- Franciszku Soluch urodzonym we Wręczycy 02.03.1890, zmarłym 19.02.1950 (rodzice Marcin Soluch i Józefa), męzu Józefy Soluch z domu Mielcarz

Edytowany przez: kuntz, w: 2009/03/03 17:26<br><br>Edytowany przez: kuntz, w: 2009/03/03 17:29

Robert Kunert

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 4 tygodni temu #3374 przez tomasz soluch
Replied by tomasz soluch on topic Odp: PRASKI KUNERT SOLUCH
Witaj , sam jestem na forum z powodu miedzy innymi nazwska soluch , jak zapewne wiesz nazwisko to pochodzi tylko z wreczycy od przodka który zajmował sie handlem solą (ok XIV \ XV w. )starm sie tropić dzieje przodków z róznych stron rodziny i myslę że mogę ci pomóc , pradziadek mój nazywał sie marcin soluch pochodził oczywiście z wreczycy , nie chce mi sie szukać jego daty urodzenia ale by sie z grubsza pokrywała więc to jego rówieśnik i na pewno franciszek to ktoś z jego rodziny ,informacje mogła by mieć moja mocno wiekowa ciotka ale w pełni sprawna genowefa soluch zamieszkała oczywiście we wreczycy , mnie naj bardziej interesuje historyczne dzieje naszego rodu , może ty cos wiesz ? gdyż nasłuchałem sie róznych opowieści od obecnie juz nie zyjacych osób a ksiegi parafialne kłobucka siegaja tylko poczatku XVIII w. ,pozdrawiam Tomasz soluch

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie