Rodzina Braxator z Przyrowa

Więcej
8 lata 4 tygodni temu - 8 lata 4 tygodni temu #24796 przez Daniel Braksator
Replied by Daniel Braksator on topic Rodzina Braxator z Przyrowa
Znalazłem zapisy , które pokazują, mójego pradziadka Stefana ojciec był rzeczywiście z Przyrów i jego przodków z Wola Mokrzeska. Potomkowie można znaleźć w Śląsku , UK, Ameryce, Australii.... I pewnie wiele więcej miejsc.
Mam pewne informacje o tym nazwiskiem w www.braksator.com i mam na Facebooku grupę o nazwisku "Braxator/Braksator/Praxator" jeśli chcesz wiedzieć więcej.
Będę teraz pracować na zbieraniu informacji o nazwisku i wykonywania połączeń między rodzinami.

Jeśli nosisz to nazwisko skontaktuj się ze mną jak byłbym bardzo zainteresowany aby wypracować jeśli jesteśmy kuzynami. ;)
Ostatnia8 lata 4 tygodni temu edycja: Daniel Braksator od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 tygodni temu #25007 przez Daniel Braksator
Replied by Daniel Braksator on topic Rodzina Braxator z Przyrowa
Chciałem zbadać oryginalnego plakatu (przez Dariusza Lipka) of Rodzina Braxator z Przyrowa, i znalazłem połączenia na skutek małżeństwa z moją rodziną , ale powinno być związek krwi tez, ale nie znalazłem . Jan i Józef byli braćmi .Oto informacje znalazłem: www.braksator.com/files/RodzinaBraxatorZPrzyrowa.pdf

Z tej samej miejscowości i nazwisko powinno być moich przodków po prostu nie wiem jak są one połączone.

Przykro mi to kilka lat później, gdy wątek został rozpoczęty .

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 3 miesiąc temu #44427 przez Krystyna Teresa Stankowska
Replied by Krystyna Teresa Stankowska on topic Rodzina Braxator z Przyrowa
Witam, jestem wnuczka Wiktorii Braksator urodzinej w listopadzie 1900r..jej matka to Marianna Mizgalska ojciec Antoni Braksator -Przyrów. BABCIA WIKTORIA MIALA RODZENSTWO SIOSTRA HELENA I BRAT JAN mieszkający w Częstochowie. Z dokumentów posiadam tylko akt ślubu babci Wiktorii.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 3 miesiąc temu - 1 rok 2 miesiąc temu #44428 przez Barbara Szwarcer
Replied by Barbara Szwarcer on topic Rodzina Braxator z Przyrowa
Antoni Braksator (kowal) i Marianna Mizgalska wzięli ślub 22.02.1897 r w Przyrowie.
W Przyrowie urodziły się:
1. BOLESŁAWA  24.11.1897 r.
2. MARIANNA  2.01.1900 r  W jej akcie urodzenia jest notatka, że 19.10.1919 wyszła za mąż za Adama Taran, Przyrów
.
W moim drzewie przez koligacje z Gnatowskimi z Przyrowa znajdują się Mizgalscy i Braksator..
Pozdrawiam

B. Szwarcer
Ostatnia1 rok 2 miesiąc temu edycja: Barbara Szwarcer od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #44457 przez Krystyna Teresa Stankowska
Replied by Krystyna Teresa Stankowska on topic Rodzina Braxator z Przyrowa
Witam trochę się nie zgadza to może teraz dokładniej:
moja babcia Wiktoria Braksator  ur.21.11.1900r W Pzyrowie. Jej matka to Marianna Mizgalska a ojciec Antoni Braksator. BANCIA MIALA SIOSTRE HELENE I BRATA JANA OBOJE MIESZKALI W CZESTOCHOWIE W LATACH 60/70. więcej nic nie posiadam.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu - 1 rok 2 miesiąc temu #44458 przez Barbara Szwarcer
Replied by Barbara Szwarcer on topic Rodzina Braxator z Przyrowa
 Przepraszam ale niechcący wprowadziłam trochę zamieszania. Księga kończyła się w połowie i coś mi się poprzestawiało. Sprawdzę dokładnie jeszcze raz.

B. Szwarcer
Ostatnia1 rok 2 miesiąc temu edycja: Barbara Szwarcer od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie