Kupczyk z Zawisnej

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5606 przez Marcin Bielecki
Kupczyk z Zawisnej was created by Marcin Bielecki
Przeglądając różne akty często przewija mi się nazwisko Kupczyk ze wsi Zawisna. Sam mam przodka o tym nazwisku- Marianna Kupczyk urodzona ok.1820 r w Zawisnej. Wiem że miała najprawdopodobniej kilku braci którzy osiągneli wiek dorosły. Stąd pytanie czy ktoś z forumowiczów nie ma pośród swych przodkach Kupczyków z Zawisnej, Bargłów lub okolic.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5610 przez Stanisława Markowska
Replied by Stanisława Markowska on topic Odp: Kupczyk z Zawisnej
Barbara Kupczyk z Zawisnej była drugą żoną Stanisława Drozdza /Drozda/ Ślub odbył się 3.05.1837. Mogę dostarczyć Panu Akt tego ślubu ale chwilowo jestem poza miejscem w którym mam wszystkie dokumenty. O samych Kupczykach nic więcej nie wiem. Badam genealogię Drozdów. Nazwisko przybrało obecnie formę Dróżdż. Serdecznie pozdrawiam. SM

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5616 przez Stanisława Markowska
Replied by Stanisława Markowska on topic Odp: Kupczyk z Zawisnej
Wysyłam ten akt ślubu. Barbara Kupczyk zmarła 7.10.1843 czyli zaledwie parę miesięcy po ślubie. Niestety nie mam aktu zgonu. Można go odszukać w aktach Mormonów.W Parafi Poczesna otwierają się. SM
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Marcin Bielecki

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5634 przez Florian Huras
Replied by Florian Huras on topic Odp: Kupczyk z Zawisnej
Panie Marcinie moi przodkowie wielokrotnie wchodzili w koligacje z rodziną Kupczyków z Poczesnej, Wanat lub Bargieł. W chwili wolnej prześlę informacje na priv
HF

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie