Piotr Lasoń i Józefa Koper - poszukiwania aktu

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #8782 przez Krzysztof Lasoń
Piotr Lasoń i Józefa Koper - poszukiwania aktu was created by Krzysztof Lasoń
Witam,
poszukuję aktu ślubu Piotra Lasoń (ur. 1868 r. w Woźnikach w parafii Lgota Wielka) i Józefy Koper. W księgach z Lgoty Wielkiej aktu nie odnalazłem. Pan młody musiał zawrzeć związek małżeński w parafii panny młodej. I tutaj pojawia się problem. Niewątpliwie dzięki temu aktowi udałoby mi się odtworzyć przodków wywodzących się ze strony Koprów.

Pozdrawiam,
Krzysztof

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #10501 przez Krzysztof Lasoń
Replied by Krzysztof Lasoń on topic Piotr Lasoń i Józefa Koper - poszukiwania aktu
Witam,
Po długich poszukiwaniach w końcu się udało odnaleźć. Bardzo proszę o odczytanie z poniżej wskazanego aktu małżeństwa napisanego w języku rosyjskim danych dotyczących rodziców panny młodej. Jest to akt nr 122 z 1890 r z parafii Radomsko. Młodzi to Piotr Lasoń i Józefa Koper.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam, Krzysztof.

familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-266-115...=M979-ZD1:n888398040
Ostatnia10 lata 7 miesiąc temu edycja: Krzysztof Lasoń od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #10514 przez Jarosław Żukow
Replied by Jarosław Żukow on topic Piotr Lasoń i Józefa Koper - poszukiwania aktu
Rodzice panny młodej to Wojciech i Helena z Wróblewskich w Młodzowach zamieszkali.
Pozdrawiam

Jaromir
The following user(s) said Thank You: Krzysztof Lasoń

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #10771 przez Krzysztof Lasoń
Replied by Krzysztof Lasoń on topic Piotr Lasoń i Józefa Koper - poszukiwania aktu
Bardzo dziękuję za informację i za pomoc. Przepraszam że po tak długim czasie, ale pochłonęło mnie przeglądanie ksiag na familysearch i nie logowałem się ostatnio na stronie TGZC. Udało mi się już odtworzyć wywód przodków od strony Józefy Koper (łącznie 40 nowych przodków z kilku parafii!). Tak więc jeszcze raz dziękuję za wiadomość :)
Ostatnia10 lata 6 miesiąc temu edycja: Krzysztof Lasoń od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie