Łukasz Szecówka (?-1847)

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #12009 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Łukasz Szecówka (?-1847)
W akcie urodzenia mojej prababci Marianny Biczak spisanym w dniu ,29 stycznia 1871r w Przybynowie, wymieniony jest Piotr Szecówka,lat 27, rolnik z Biskupic, który asystował mojemu prapradziadkowi Mikołajowi Biczakowi.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #12010 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Łukasz Szecówka (?-1847)
W akcie urodzenia mojego pradziadka Wawrzyńca Łyszczarza, spisanym 2 sierpnia 1862r w Przybynowie, wymieniony jest Wojciech Szecówka, lat 36, rolnik czynszownik z Biskupic, który asystował mojemu prapradziadkowi Wincentemu Łyszczarzowi. A chrzestną była Mayanna Szeczowczyna.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #12012 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Łukasz Szecówka (?-1847)
W akcie urodzenia Stanisława Czerneckiego nr 77/1901 z Biskupic, brata mojego mojego dziadka, który został spisany 8 maja 1901r w Przybynowie, wymieniony jest Jan Szecówka, jako chrzestny.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #12013 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Łukasz Szecówka (?-1847)
Jan Szecówka,lat 36, rolnik z Biskupic, w dniu 13 września 1891r asystował mojemu pradziadkowi Janowi Czerneckiemu z Biskupic, który zgłaszał narodziny mojego dziadka Franciszka CzErneckiego(potem nazwisko zmieniło się na CzArnecki).

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #12014 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Łukasz Szecówka (?-1847)
Jan Szecówka,lat 28, rolnik z Biskupic, asystował mojemu pradziadkowi Janowi Czerneckiemu w Przybynowie w dniu 9 grudnia 1886r (akt nr 182/1886) przy zgłaszaniu narodzin Wiktorii Czerneckiej, siostry mojego dziadka.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #12016 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Łukasz Szecówka (?-1847)
Jan Szecówka, lat 58, rolnik z Biskupic, asystował w dniu 10 grudnia 1898r w Przybynowie(akt nr 196/1898), mojemu pradziadkowi Janowi CzErneckiemu z Biskupic, przy zgłaszaniu narodzin Eleonory Czerneckiej, siostry mojego dziadka, która wyjechała do Australii i ślad po nie zaginął.. Był też jej chrzestnym.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie